Світ

Ексобмудсмен Росії Павло Астахов обурився кількістю євангелістських будинків молитви на Донбасі

У прямому ефірі федерального каналу «Росія 1» колишній омбудсмен Росії Павло Астахов обурився тим, що виявив у Донецьку три євангельські молитовні будинки, заявивши: «Євангелісти… у нас заборонені».

Джерело: inlight.news з посиланням на Telegram shaltnotkill

«Українському народу не пощастило, тому що 1991 року в Україну ринули сектанти із псевдохристиянських цивілізацій, які заполонили всю цю російську землю, – заявив адвокат, письменник та ексомбудсмен Павло Астахов в ефірі програми «Вечір із Володимиром Соловйовим».

Павло Астахов зазначив, що в Донецьку він бачив три євангелістські молитовні будинки які в Росії заборонені, а там вони присутні.

Слід зазначити, що Павло Астахов є дійсним державним радником РФ 1-го класу, протягом 7 років обіймав посаду уповноваженого Президента Російської Федерації з прав дитини.

Зазначається, що євангелісти зовсім не заборонені в Росії, прямим доказом цього є велика кількість християнських релігійних організацій, союзів РСЕХБ, РОСХВЕ, РЦХВЕ та інших.

«Залишається тільки гадати, що стоїть за цими словами – некомпетентність у цьому питанні чи анонс подій?», – зазначається у повідомленні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button