РелігіяХристиянські новини

Відбулася богословська онлайн-конференція "Есхатологічна спільнота: віра, служіння і пророче свідчення церкви в мінливому світі"

Сьогодні відбулася Міжнародна богословська онлайн-конференція “Есхатологічна спільнота: віра, служіння і пророче свідчення церкви в мінливому світі”, присвячена вшануванню життєвого і творчого шляху Сергія Саннікова.
Про це повідомляє український історик та богослов, доктор філософських наук Роман Соловій у Фейсбук.
https://www.facebook.com/roman.soloviy/posts/10158747468669483
У конференції взяли участь майже сто учасників із доброго десятка країн світу. Під час заходу презентували книгу “Зустрічаючись із таємницею: збірка статей на честь сімдесятиліття С. В. Саннікова” (за редакцією О. Гейченко, Т. Дятлика, М. Рейбер, Дж. Т. Серля, Р. Соловія).

“Мені хочеться сподіватися, що подія конференції і поява збірки не тільки стимулюватимуть богословську думку, а й стануть своєчасним, а може вже трохи і запізнілим, нагадуванням про те, що нам необхідна культура діяльної вдячності, пам’яті та визнання” – пише Соловій.

Українцям потрібно вчитися не забувати тих людей, які доклалися до духовного, інтелектуального та професійного формування. Адже Церква – це не тільки спільнота віри, служіння та пророчого свідчення, а й товариство пам’яті, яке віками дбайливо зберігає спогад про своїх святих, мучеників та вчителів.
Не відпускаючи у забуття своїх попередників, ми усвідомлюємо себе не тільки складником помісної спільноти або конфесійної групи, а й частиною великої традиції віри, раз даної святим. У рамках цієї традиції ми знаходимо надійні основи для того, щоб пророчим поглядом оцінювати сучасність і з надією дивитися в майбутнє.

Сергій Вікторович Санніков – баптистський богослов, проповідник, капелан. Доктор богослов’я. Пастор Першої Одеської Церкви Євангельських Християн-Баптистів. Один з основоположників євангельської богословської освіти в незалежній Україні.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button