Варто замислитись

Сміх та радість активують імунні та захисні механізми в організмі

В Ізраїлі було проведено дуже цікаве дослідження в результаті якого виявлено, що сміх та радість активують імунітет. У піддослідної з вірусами грипу досліджували кров із виведенням кровотоку на екран. І на екрані можна побачити цікаву картину.

Ось віруси, вони повільно рухаються, а ось макрофаги, кров’яні тільця обов’язок яких стежити за чистотою крові. Вони як санітари-дезінфектори. Така у них місія – видаляти все чужорідне.

Але… Якісь вони сплячі. Бактерії безтурботно рухаються, як бульваром під час вечірньої прогулянки, а макрофаги сплять. Вони їх не бачать.

І ось, у цей час піддослідному включають смішний фільм, комедію, і в нього починає покращуватись настрій. І ось далі починається найцікавіше.

Макрофаг раптово прокидається і негайно вдається до виконання своїх прямих службових обов’язків. Він підкочує до бактерії й з апетитом починає ковтати її. Можливо, настав час обіду, і він відчув неабиякий апетит, але… Насправді все набагато цікавіше.

Читайте також:

Приписую вам здоровий сміх
Сміх корисний, навіть якщо він починається через виділення адреналіну і інших гормонів стресу. Якщо вас лоскочуть або ви почули гарний жарт, відразу сім різних центрів в мозку реагують на це…

 

Принцип зрозумілий: стан душі – найважливіший чинник підтримки нашої внутрішньої екології.

Так написано в Біблії, радість перед Господом є підкріплення для людини.

Джерело: cerkov

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button