Християнські новини

Газета Слово про Слово відзначає другу річницю від свого заснування

Християнська газета Слово про Слово відзначає другу річницю від свого заснування. Для нашої редакції і засновників це велика подія. Вже надруковано 23 номери загальним тиражом 128000 примірників. Читачі мали змогу ознайомитися з ключовими питаннями, які важливо знати кожній людині: Хто такий Бог, що робити з гріхом, ціль життя, сімейні стосунки, окультизм – як не потрапити в халепу, чому важливо вірити у створення, та багато іншого.

З часу заснування газети поступово збільшувалась і географія її поширення. Спочатку газета поширювалася тільки на Тернопільщині, а згодом почали долучатися Івано-Франківщина, Рівненщина, Полтавщина, Хмельниччина, Вінниччина, Сумщина, Харківщина, Черкащина і Волинь. Паралельно з поширенням в Україні, газета також почала друкуватися і в США. За той час в США було надруковано 13 номерів.

У вересні 2013 року було запущено інтернет сайт www.slovoproslovo.info, на сторінках якого ми розміщуємо статті з друкованого випуску газети. Сайт створювався з метою зворотного зв’язку з читачами і благовістя через мережу Інтернет. З часу створення сайту до нас завітали більше 85000 відвідувачів. Ми зауважили, що найбільш популярними темами виявились теми, які розповідають про спасіння, про Христа; і побачили, що є багато людей, яких цікавлять духовні теми та тих, які шукають Бога. Євангелізаційна газета стала інструментом через який звіщається Євангеліє.

Ми вдячні, що Бог благословляє нашу працю. Багато людей в Україні мали можливість дізнатися про найголовніше – про те що їх любить Бог, і вони мають відповідальність перед Ним за своє відношення до Нього і Його Слова.

Сама газета Слово про Слово створювалась як інструмент для проголошення Євангелії. Як стимулятор для благовістя в помісних церквах. Адже церква, яка вирішила розповсюджувати газету у своїй місцевості, активно залучається до справи благовістя через роздачу газети своїм знайомим і навіть незнайомим. Серед різноманітності методів благовістя, розповсюдження християнської газети не вимагає багато ресурсів і часу, адже завжди можна взяти з собою кілька примірників і комусь подарувати під час проїзду в транспорті, на роботі, в гостях, навіть у поході в магазин чи на ринок.

Ми мріємо про те, щоб газета Слово про Слово стала Всеукраїнською християнською газетою для благовістя. Щоб багато різних церков, які зацікавленні в поширенні Євангелії в своїй місцевості, могли використати таку можливість.

Ми мріємо про залучення до цього служіння нових цікавих авторів, які розуміють час, у який ми живемо і мають, що сказати нашому суспільству. Криза і війна, які ми спостерігаємо на Сході нашої країни – є наслідком, в першу чергу, кризи духовності нашого народу. Тому, як ніколи, українці потребують Божого Слова, потребують Доброї Новини, потребують духовного переродження. Хочемо бути активними учасниками і задіяними в цьому процесі через поширення Євангелії через газету Слово про Слово.

IMG 5319mКористуючись нагодою, оголошуємо конкурс на кращу ідею благовістя через розповсюдження газети. Для цього просимо вас надсилати листи, відео, інфонографіку, та інше, що може покращити працю Слово про Слово.

Той, хто стане переможцем, отримає збірку цікавої християнської літератури.

Більше про газету:

Також запрошуємо до співпраці творчих людей, які хочуть благовістити через написання статей, новин, оповідань, притч, біографій відомих людей. Ласкаво просимо до праці через газетне служіння.

Редакція Слово про Слово

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button