Газета Слово про Слово святкує свій перший ювілей

У листопаді 2012 року світ побачив перший випуск газети Слово про Слово. У 2017 році газета відзначає п’ятирічний ювілей зі свого заснування.
Чого вдалося досягнути за 5 років?
За п’ять років нам вдалося збільшити тираж газети більше ніж у шість разів: ми розпочинали з 1000 примірників, зараз газета щомісяця друкується тиражом у 6, 5 тисяч примірників.
За весь період видання більше ніж 300 тисяч людей мали змогу почитати газету християнського змісту і дізнатися про найголовніші речі: що потрібно для спасіння людини.
Станом на сьогодні газета розповсюджується у 21 областях України. Маємо 67 партнерських церков, які розповсюджують газету на постійній основі кожного місяця.
Через рекламу заочного вивчення Біблії маємо більше 100 людей, які пройшли і проходять різні курси з вивчення Біблії на дому.
З 2013 року газета має свій сайт в мережі інтернет. За весь час існування сайту його відвідало більше ніж 300 тисяч відвідувачів. Один з найпопулярніших запитів на сайті: як повірити в Бога, хто такий Ісус Христос.
Відгуки про нашу газету
“
Слово про Слово” – газета, яка сприяє поширенню християнських цінностей. Переконаний, що слово, яке розкриває сутність Божого Слова і мотивує до його вивчення – завжди залишається актуальним.
Бажаю, щоб ця християнська періодика залишалася одним із тих видань, яке допомагає людині краще пізнавати Бога та Його Слово.Валерій Антонюк – Голова ВСЦ ЄХБ
Газета «Слово про Слово» є дуже хорошим матеріалом для благовістя. Статті актуальні, прості для розуміння, доступні широкій віковій категорії.
Той, хто отримує газету в руки, може знайти багато цікавого та корисного для себе, дізнатись про віру в Бога та утвердитись в ній, знайти відповіді на багато життєвих питань.Олег Цикра – Голова ТООЦ ЄХБ
Газету “Слово про Слово” почав роздавати колегам по роботі. Потім запитував чи читали і що цікавого для себе зрозуміли. З часом стало зрозуміло хто зацікавлений Божим Словом. Так зав’язувалися розмови про Бога частіше і частіше.
Бог дав ідею розпочати домашню групу з цими та іншими людьми. Протягом року бачив особливі благословення: покаяння та відродження до нового життя.Едуард Черняк – керівник молоді м. Дубно
З газетою “Слово про Слово” я познайомився на одній з братських конференцій і побачив чудовий інструмент для благовістя. Газету можна поширювати при будь-якій нагоді та можливості.
Формат газети дає людям можливість знайомитися з біблійним вченням, без нав’язування, відчуття конфронтації. Члени церкви роздають газету сусідам, знайомим, на роботі. Сила друкованого Слова – то є сила!Павло Бандура – пастор церкви м. Долина
Коли мені до рук попав примірник газети “Слово про Слово” я подумав: “Саме такою і має бути газета для благовістя”. Красива поліграфія, добре підібраний матеріал на визначену тематику, прості для розуміння і цікаві статті, ще й до того недорого – це і є тими складовими, що привертають увагу людей.
Ми робимо наголос не на кількості розданої літератури, а на тривалості, якісного особистого благовістя, в якому газета “Слово про Слово” є хорошим помічником.Василь Худяк – пастор церкви смт. Єзупіль
Отримати зразок поштою
Для чого потрібна газета Слово про Слово
- Для пропагування християнських цінностей в суспільстві.
Нам потрібно не лише допомогти дізнатися про правильні речі, але і зробити так, щоб вони стали нормою і стандартом для життя.
- Більшість людей знають, що таке добро, а що зло, але ЗМІ визначають, на що людина звертає увагу, і що бере за основу у житті. Ми маємо дати людям вибір, а для цього в людей має бути інформація.
- Людина може свідчити про Бога одиницям, а газетою – тисячам.
- Християнська газета потрібна не Церкві, вона потрібна світу. Церква покликана освітлювати людям і всьому суспільству дорогу до Бога, газета у цьому випадку виконує ту саму мету.
- Інформаційне середовище формує націю, її цінності. Впливаючи на інформаційне середовище, Церква готує ґрунт для прийняття Євангелії не лише в масштабах окремих осіб, а в масштабах всього народу.
Церква через християнські ЗМІ може виконувати свою місію – нести вість про Христа не десяткам людей, а сотням, тисячам, мільйонам. Ми маємо показати світу що означає вірити в Бога.
У свідомості більшості людей відбувається лише те, про що говорять ЗМІ. Те, про що не повідомили, ніби не існує. Пропагандисти зла використовують ЗМІ щоб донести до людей свій погляд на світ, часто при цьому спотворюють факти. Християни здебільшого втрачають можливості сказати правду, навіть коли для цього є всі можливості.
У світських ЗМІ гріх виставляється як «право», а праведність як «скрєпи», як щось незрозуміле і застаріле. ЗМІ можуть зробити у свідомості людей біле – чорним, і навпаки. Питання полягає лише у тому, у чиїх руках ця зброя.
Хто сьогодні окрім християн, може дати людям правдиву інформацію? Як можна донести інформацію до великої маси людей, як не через ЗМІ?
Бог не випадково дозволив ЗМІ з’явитися і розвиватися на землі, вони можуть послужити інструментом для проповіді Євангелії до краю землі і всім народам. Християнські ЗМІ призначені не для пропаганди гріха, а для проповіді Євангелії всім людям у нашому суспільстві.
Світ скрізь рекламує «пожадливість очей і пиху життєву». Християни можуть з такою ж силою рекламувати людську гідність, здоровий глузд і життєву мудрість. Людям нав’язуються гріховні цінності, і їм здається, що можна жити лише так. Давайте дамо альтернативу, що можна жити по-іншому, що існує вибір.
Багато християн сьогодні кажуть: «Християнські ЗМІ – це не важливо, важливіше інше…» Тільки це інше не працює, і результату немає.
Для того, щоб впливати і давати духовну їжу, потрібні газети, журнали, теле-радіопередачі, які просочені християнськими цінностями, які розповідають реальні історії з життя, які несуть Боже Світло до людей.
Висновки:
- За те, що ми вважаємо важливим, ми готові платити. Якщо для нас важливо проповідувати Євангеліє багатьом, то ми будемо розвивати християнські ЗМІ. Вкладати у це служіння свої гроші і час.
- Що більше рекламуються, те і купується. Нам потрібно популяризувати Божу істину в суспільстві. Християнські ЗМІ дуже ефективні, якщо ми хочемо проповідувати багатьом, а не одиницям.
- Нам потрібно бути наполегливим і вірними у досягненні цілей. Нам потрібно бути більш впертими і цілеспрямованими.
Вірність не визначається можливостями церкви, а тим, настільки вона використовує ті можливості, які вже є.
Виходячи з цього випливає наша місія
Пропагування Біблійних цінностей. Донесення інформації про Ісуса Христа і Божий план спасіння людини доступно і зрозуміло. Служіння людям, відповідаючи на їхні духовні потреби. Спорядження віруючих на служіння благовістя. Об’єктивно та неупереджено висвітлювати про події у світі.
Чого хочемо досягнути?
Ми мріємо, щоб 50 тис. українців мали можливість читати Євангельську істину щомісяця. Для цього потрібно видати і розповсюдити 20 тис. примірників газет.
Ми мріємо збільшити тираж у п’ять разів і досягати 150 тис. українців щомісяця, для цього потрібно розповсюдити мінімум 50 тис. газет.
Збільшення тиражу газети дозволить свідчити значно більшій кількості людей, дозволить мобілізувати цілу армію християн на благовістя.
Збільшення тиражу дасть змогу вийти на самоокупність і працевлаштувати кількох професіоналів, які зможуть служити Господу і мати кошти на життя від справи, яка має велику цінність перед Богом.
Більше про газету Слово про Слово:
Збільшення тиражу газети дасть змогу підтримувати місіонерське служіння в масштабах області, і навіть в масштабах України.
Також ми хочемо розширювати можливості поширення євангельських істин через інтернет. На базі нашого сайту хочемо створити християнський портал новин, який мав би широку кореспондентську мережу і міг бути першоджерелом інформації, яка стосується релігійних питань. Для цього ми шукаємо волонтерів, які могли б присвятити свій час і свої вміння.
Друзі долучайтесь, давайте разом щось зробимо краще і більше.
Редакція газети Слово про Слово