Домашня»Все про газету»Новини на сайті Слово про Слово

Новини на сайті Слово про Слово

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На сторінках газети «Слово про Слово» ми публікуємо новини з християнської точки зору. Якщо ви цікавитеся християнством, то дуже корисно дивитися на події, які відбуваються в нашій державі і загалом у світі крізь християнський світогляд.

Чому це важливо?

Ми з вами живемо у вік інформаційних технологій. Інформація стала могутнішою за зброю масового знищення. Варто задуматися над тим, як берегти себе від того, що може зруйнувати нашу особистість. Писання звертає увагу на те, що слово має дуже велику вагу і значення. Воно може приносити користь, а може викликати проблеми і навіть визначати долю людини у майбутньому. «Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня!» (Матв. 12:36).

Що ми публікуємо?

Актуальне освітлення та аналіз останніх подій із життя Церкви. Ми публікуємо релігійні новини, які мають значення для усіх конфесій в нашій державі.

Ми пропонуємо вам факти, які мають відношення до християнства. Ми публікуємо інформацію про важливі заходи, події, законодавство, які впливають, або мають відношення до нашої тематики. Ми намагаємось вибирати ті події, які не обмежені конфесійними чи деномінаційними рамками, а мають більш ширший вплив і значення для всього суспільства.
Ми з радістю опублікуємо ваші заходи, якщо вони відповідатимуть вищевказаним критеріям. Тому ласкаво просимо до співпраці у цьому сегменті в рубриці християнські новини.

Читати християнські новини

 

Попередня стаття

Газета Слово про Слово відзначає другу річницю від свого заснування

Наступна стаття

Незвичайний Христос

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *