Все про газету

Новини на сайті Слово про Слово

На сторінках газети «Слово про Слово» ми публікуємо новини з християнської точки зору. Якщо ви цікавитеся християнством, то дуже корисно дивитися на події, які відбуваються в нашій державі і загалом у світі крізь християнський світогляд.

Чому це важливо?

Ми з вами живемо у вік інформаційних технологій. Інформація стала могутнішою за зброю масового знищення. Варто задуматися над тим, як берегти себе від того, що може зруйнувати нашу особистість. Писання звертає увагу на те, що слово має дуже велику вагу і значення. Воно може приносити користь, а може викликати проблеми і навіть визначати долю людини у майбутньому. «Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня!» (Матв. 12:36).

Що ми публікуємо?

Актуальне освітлення та аналіз останніх подій із життя Церкви. Ми публікуємо релігійні новини, які мають значення для усіх конфесій в нашій державі.

Ми пропонуємо вам факти, які мають відношення до християнства. Ми публікуємо інформацію про важливі заходи, події, законодавство, які впливають, або мають відношення до нашої тематики. Ми намагаємось вибирати ті події, які не обмежені конфесійними чи деномінаційними рамками, а мають більш ширший вплив і значення для всього суспільства.
Ми з радістю опублікуємо ваші заходи, якщо вони відповідатимуть вищевказаним критеріям. Тому ласкаво просимо до співпраці у цьому сегменті в рубриці християнські новини.

Читати християнські новини

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button