Домашня » Все про газету » Слово про Слово – євангелізаційна газета

Слово про Слово – євангелізаційна газета

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Незважаючи на те, що сьогодні є безліч різноманітних методів євангелізації, хочемо вам запропонувати ідею благовістя через поширення євангелізаційної газети Слово про Слово.

Ось кілька причин, чому варто звернути увагу на цю пропозицію.

  • По-перше. Євангелізаційна газета Слово про Слово дає можливість займатися євангелизмом системно  і організовано.  Так як газета виходить один раз на місяць, то це означає, що по крайній мірі один раз в місяць ви точно будете займатися благовістям, розповсюджуючи газету.
  • По-друге.  Євангелізаційна газета може бути трампліном до розмови про Христа. Адже кожен номер розкриває якусь актуальну тему, з якої завжди можна почати розмову.
  • По-третє. Євангелізаційна газета, може допомогти мобілізувати вашу церкву до активного благовістя. Не потрібно особливих зусиль і вміння для того, щоб комусь подарувати газету, але це дає можливість бути залученим кожному – від малого до старшого.
  • По-четверте. Євангелізаційна газета дає вам можливість познайомитися з людьми, які цікавляться духовними питаннями.
  • По-п’яте. Євангелізаційна газета дає можливість підтримувати постійні стосунки з одними і тими самими людьми, тим самим кожного місяця розмовляти на духовні теми.
  • По-шосте. Газета – це дешевий метод євангелізації. Для того, щоб організувати якийсь масовий захід, потрібно потратити купу коштів, які, здебільшого, вкладаються в проведення гарної програми, а не в людей, які її слухатимуть. Розповсюдження газети дає можливість вкладати саме в людину, якій ви її даруєте.

Хтось може подумати, що це реклама. З одного боку так, але з іншого – це реальна можливість займатися проповіддю Євангелії, використовуючи ресурси, які Бог посилає.

Замовити газету

З повагою, Слово про Слово

Попередня Стаття

Полюби… Прости… Благослови - Олена Романішна

Наступна Стаття

Газета Слово про Слово відзначає другу річницю від свого заснування

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *