Все про газету

Ресурси для церкви записали інтерв'ю з редактором Слово про Слово – відео


Сайт “Ресурси для церкви” опублікував інтерв’ю з редактором газети “Слово про Слово” Анатолієм Якобчуком, у якому детально розповідається про видання і те, як його можна використовувати.
Представляємо Вам видання, яке виходить в друкованому вигляді та функціонує як християнський інформаційний ресурс в інтернет просторі.
Видання щоденно публікує новини, аналітику, блоги, статті різних стилів та жанрів на християнську тематику і з точки зору християнського світогляду.
Зміст газети – то християнське осмислення подій, свят та явищ навколо, яке допоможе членам Церкви правильно розуміти світ.

Християнська газета – метод впливу Церкви на суспільство, формування світогляду. Також це метод євангелізації – подарунок сусідам, родичам, друзям.
Її можна покласти в офісі чи в приймальні християн, які мають свій бізнес. Надаємо можливість журналістам, пасторам, громадським та релігійним діячам публікувати свої статті та доносити християнську позицію до суспільства.
Замовити друковану версію газети можна тут: http://pro.www.slovoproslovo.info/ Ознайомитися з попередніми виданнями газети можна тут: https://www.slovoproslovo.info/archive/
Підтримати газету: 5768 7422 3806 8377
Поставити запитання, дізнатися більше інформації про видання: mail@www.slovoproslovo.info +380966126096
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button