Домашня » Новини » У Раді відбулася ранкова молитва за участі керівника оргкомітету Молитовного сніданку США

У Раді відбулася ранкова молитва за участі керівника оргкомітету Молитовного сніданку США

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

24 жовтня відбулася ранкова молитва у Верховній Раді України за участі народних депутатів різних політичних партій ІХ та минулих скликань. Особливим гостем став керівник оргкомітету Президентського Молитовного сніданку США Даг Бьорлі.

Сьогодні депутати читали і роздумували над першими розділами Послання до Ефесян, які містять глибокі духовні істини та нагадують, що ми створені Богом з певною ціллю: “Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували” (До ефесян 2:10).

У рамках зустрічі обговорювали, як практично можна використовувати духовні цінності у державотворенні та управлінні.

Даг Бьорлі закликав продовжувати добру традицію проведення подібних заходів та розповів, як започаткувалися молитовні групи в Конгресі та Сенаті США, які згодом стали платформою проведення Національних Молитовних сніданків США за участі президента країни, керівництва інших країн, дипломатів та провідних політиків.

Молитовні сніданки проходять у Німецькому Бундестазі, Парламентах Латвії та Литви, Ізраїлю, Фінляндії, Угорщини, Румунії, Естонії, у Польському Сеймі, у королівствах Люксембург, Ліхтенштейн, країнах Південної Америки, наприклад у Бразилії, та навіть на Африканському континенті: у ПАР, Руанді, Зімбабве та інших.

Нагадуємо, що в Україні одинадцять років поспіль молитовна група з депутатів збирається щочетверга під час сесійних тижнів. Координує ці зустрічі у Парламенті є керівник оргкомітету Національного Молитовного сніданку України, депутат VI, VIII скликань, перший заступник координатора Всеукраїнського Собору Павло Унгурян.

Всеукраїнський Собор закликає молитися, аби ця добра традиція проведення молитовних груп продовжувалася і у Парламенті, і у місцевих органах влади. Молимося про Божу мудрість для парламентарів у прийнятті важливих рішень для країни та про об’єднання навколо духовних і моральних цінностей.

Джерело: Всеукраїнський Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Віруючі яких конфесій мають право на альтернативну службу - пояснення

Наступна Стаття

Як Хелловін зробили святом "нон грата" у Рівному

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *