Християнські новини

У Раді відбулася ранкова молитва за участі керівника оргкомітету Молитовного сніданку США

24 жовтня відбулася ранкова молитва у Верховній Раді України за участі народних депутатів різних політичних партій ІХ та минулих скликань. Особливим гостем став керівник оргкомітету Президентського Молитовного сніданку США Даг Бьорлі.
Сьогодні депутати читали і роздумували над першими розділами Послання до Ефесян, які містять глибокі духовні істини та нагадують, що ми створені Богом з певною ціллю: “Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували” (До ефесян 2:10).
У рамках зустрічі обговорювали, як практично можна використовувати духовні цінності у державотворенні та управлінні.
Даг Бьорлі закликав продовжувати добру традицію проведення подібних заходів та розповів, як започаткувалися молитовні групи в Конгресі та Сенаті США, які згодом стали платформою проведення Національних Молитовних сніданків США за участі президента країни, керівництва інших країн, дипломатів та провідних політиків.
Молитовні сніданки проходять у Німецькому Бундестазі, Парламентах Латвії та Литви, Ізраїлю, Фінляндії, Угорщини, Румунії, Естонії, у Польському Сеймі, у королівствах Люксембург, Ліхтенштейн, країнах Південної Америки, наприклад у Бразилії, та навіть на Африканському континенті: у ПАР, Руанді, Зімбабве та інших.
Нагадуємо, що в Україні одинадцять років поспіль молитовна група з депутатів збирається щочетверга під час сесійних тижнів. Координує ці зустрічі у Парламенті є керівник оргкомітету Національного Молитовного сніданку України, депутат VI, VIII скликань, перший заступник координатора Всеукраїнського Собору Павло Унгурян.

Всеукраїнський Собор закликає молитися, аби ця добра традиція проведення молитовних груп продовжувалася і у Парламенті, і у місцевих органах влади. Молимося про Божу мудрість для парламентарів у прийнятті важливих рішень для країни та про об’єднання навколо духовних і моральних цінностей.

Джерело: Всеукраїнський Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button