Новини суспільства

Рух "Всі разом" виклав у вільний доступ макети білбордів та сітілайтів на сімейну тематику

Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Всі разом — за сім`ю!», які будуть розміщені на зовнішніх рекламних носіях.
Офіс руху «Всі разом!» запрошує керівників сімейних вуличних заходів долучитися та організувати розміщення білбордів та сітілайтів у своєму місті. Новостворена візуалізація по-сучасному стилізована, яскрава та зможе надихати українців замислюватись про сімейні цінності. Чим більше буде встановлено зображень з родиною, тим сильніше буде вплив та заклик до захисту сім’ї. Все це допоможе досягти максимально більшої аудиторії, щоб кожен українець зміг побачити та прочитати поклик «Всі разом — за сім`ю!»

Пропонується два види білбордів і два види сітілайтів. На кожному зображенню є напис «Всі разом —  за сім`ю!». Перший зразок створений в палітрі національних кольорів з зображенням родини. Другий макет з зображенням батьків і двох радісних дітей. Сітілайти розміром 1,8 х 1,2 м, білборди — 6 х 3 м.
Подібна зовнішня реклама стане хорошим мотиваційним гаслом для всіх жителів міста. Запрошуємо вас приєднатися до розповсюдження та встановлення подібних білбордів у містах України. У разі розміщення просимо зробити фото та надіслати за даними контактами.
Макети розробляла дизайнер Анна Буковська, компанія «MaxiProduction». Завантажити файли з зображеннями у поліграфічному розмірі для друку ви можете за цим посиланням.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button