СвітХристиянські новини

Парламент Угорщини прописав в Конституції, що мати – це тільки жінка, а батько – тільки чоловік

В Конституції Угорщини парламент прийняв поправки, які проголошують що мати – це тільки жінка, а батько – тільки чоловік. Згідно з поправками в країні діють обмеження щодо прав одностатевих пар усиновлювати дітей. За прийняття поправок проголосували 134 депутати, ще 45 виступили проти, а п’ятеро утрималися. Повідомляє БОГ.NEWS з посиланням Hungary Today.
Згідно з поправками в Конституції Угорщини, матір’ю дитини може бути тільки жінка, а батьком – тільки чоловік. А інша поправка захищає право дитини ідентифікувати себе зі своєю статтю при народженні, а ще зобов’язує батьків виховувати дітей відповідно до «ідентичністю, що відповідає вимогам Конституції, і християнською культурою Угорщини».
Також парламент Угорщини вирішив, що всиновлювати дітей можуть тільки подружні пари. Одиноким людям потрібно отримувати дозвіл від міністра у справах сім’ї Каталін Новак, яка виступає за традиційну модель сім’ї.
Читайте також:

Угорщина ніколи не дозволяла одностатеві шлюби, але допускала цивільні союзи. Крім того, у ЛГБТК-пар була можливість усиновити дитину, якщо один з партнерів подавав відповідну заяву як самотня людина.
У правозахисній організації Amnesty International назвали інцидент «темним днем» для ЛГБТК-спільноти в Угорщині та прав людини. Глава організації Transgender Europe Мазен Девіс закликав президента Єврокомісії Урсулу фон дер Ляйен звернути увагу на обмеження прав ЛГБТК-людей.
Раніше у 2020 році в Угорщині прийняли закон, що забороняє змінювати стать в особистих документах.
Нагадаємо, що фонд ООН в області народонаселення випустив нові вказівки щодо всебічної сексуальної освіти, забезпечуючи систему статевого виховання для дітей шкільного віку поза межами класу. Але деякі виявили занепокоєння з цього приводу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button