СвітХристиянські новини

Арешт за біблійний погляд на сім’ю: в Лондоні заарештували 71 річного пастора за «гомофобні вислови»

В Західному Лондоні біля станції Уксбридж заарештували 71 річного Джона Шервуда, який є пастором та вуличним проповідником. Його затримали через те, що він говорив про біблійний погляд на сімю та наголошував, що діти повинні виховуватися в родинах, де є мама і тато. Слова проповідника були трактовані як «гомофобні вислови».

Джерело: c4u.org.ua з посиланням на dailymail.co.uk

Джон Шервуд вже 35 років служить в церкві та має величезний досвід вуличної проповіді.

23 квітня, коли він черговий раз проповідував на вулиці перехожим, його заарештувала поліція. Приводом для затримання стало те, що пастор зачитав останні вірші першого розділу Буття (…плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю…) та заявив, що діти повинні виховуватися в сім’ях, де є мама і тато, а не мама і мама чи тато і тато.

Поліція затримала служителя, спираючись на Закон про громадський порядок, який передбачає затримання людини за «принизливі або образливі слова», що завдають ще комусь «шкоди». Його слова були трактовані як «мова ненависті та провокація» проти ЛГБТ.

Джона Шервуда цілу ніч тримали у відділку. Згодом його звільнили без звинувачення.

«Я не робив жодних гомофобських коментарів, я просто визначав шлюб як стосунки між чоловіком і жінкою. Я говорив лише те, що сказано в Біблії – я не хотів нікому нашкодити чи образити», – підкреслив пастор Шервуд, заперечуючи звинувачення в образливих висловлюваннях.

Daily Mail повідомляє, що після затримання і допиту проповідник вийшов із відділку в синцях.

«Коли до мене звернулися поліцейські, я пояснив, що дію згідно з принципом свободи совісті й віросповідання. Мене примусово стягнули зі сходів, в результаті чого я отримав ушкодження зап’ястя та ліктя. Я впевнений, що зі мною поводились ганебно. Це ніколи не мало статися!», – зазначив Джон Шервуд.

Висновок

Це не єдиний приклад переслідування християн у державах «першого світу» за проповідь про біблійний погляд на сім’ю.

Пряме і масове переслідування християн навряд стане реальністю в Європі, а ось цензурування Біблії на предмет «мови ненависті» цілком можливе. До того ж цензурування може бути зроблене руками ліберальних християн.

Читайте також:

Нагадаємо, що генеральний прокурор Фінляндії оголошує звинувачення ексміністру внутрішніх справ за публікації в соціальних мережах, буклет та заяви в ток-шоу щодо своїх поглядів на гомосексуалізм.

Пайві Расянен, лікар, яка була міністром внутрішніх справ Фінляндії в період з 2011 по 2014 рік і лідером християнських демократів, було звинувачено у трьох злочинах на ґрунті «ненависті» проти гомосексуалістів. Тепер християнський політик чекає судового розгляду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!