МультимедіяСлово на перетині

Теологія страждання. Ярослав Грицак та Надійка Гербіш

Чи існує -ізм, який міг би зарадити стражданню або хоча б надати йому сенсу? Чи є підстави для оптимізму? Чи зашкодили Церкві Маркс і Вольтер? До чого призводять кризи? Чи писав святий Павло сам свої тексти?

В ефірі – розмова на ці та інші теми із гостем подкасту, істориком, письменником, публічним інтелектуалом, професором Українського Католицького Університету Ярославом Грицаком.
Ведуча подкасту Надійка Гербіш.

Дивіться також:

Партнер подкасту Філософсько-богословський факультет УКУ.

Дивіться інші відео подкасту в YouTube.
Подкаст є продуктом Audiostories Production.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Надійка Гербіш

Дружина, мама, мандрівниця. Українська письменниця і перекладачка. Фахівчиня з міжнародних прав американської компанії Riggins Rights Management для Європи та Нордичних країн. Книжкова продюсерка видавничо-освітнього проєкту «Портал». Надійчині книжки стали українськими бестселерами й були відзначені національними та міжнародними нагородами. Кілька дитячих книжок вийшли також шрифтом Брайля та видані в аудіо-форматі для використання в програмах інклюзивної освіти. У 2020 разом із публіцистом, професором історії Українського католицького університету Ярославом Грицаком написала книжку есеїв про історію Різдва - «Велика різдвяна книжка» («Портал», Київ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button