Медіа новини

TWR Ukraine в умовах війни, непередбачуваності електропостачання та доступу до інтернету показує важливість радіопередач

Коли відключення електрики занурило студію TWR Ukraine у темряву, команда швидко запалила свічки та продовжила запис.

Джерело: evangelicalfocus

В умовах війни, непередбачуваність електропостачання та доступу до інтернету показує важливість радіопередач. Тому команда працює при світлі фар та свічок, коли гасне світло. Досягти загублених людей з надією на Ісуса залишається головним їхнім пріоритетом.

TWR, також відоме як Транссвітове радіо, через засоби масової інформації доносить до всього світу інформацію про Христа. Хоча спустошення та душевний біль від кризи в Україні та Росії не припиняються, слухачі продовжують знаходити втіху у Божому Слові. Нагадування з Івана 12:46 дає надію: «Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався».

Тимчасові біди, але вічна слава

З початку війни місто Бахмут постійно зазнає артилерійських обстрілів. На момент написання статті у місті все ще мешкає багато українців. Олександр Чмут, керівник команди TWR Ukraine, відвідав Бахмут у грудні 2022 року та поговорив із жителями.

«Люди на передовій все частіше повертаються до кнопкових телефонів та радіоприймачів. Є сенс поширювати там середньохвильові (АМ) приймачі», – повідомив він.

Слухачка, на ім’я Юлія написала:

«Я дякую вам за те, що ви вчите про Слово Боже. Це як крапля живлющої води для мене в нашому маленькому селі. У мене зламався радіоприймач, і я залишилася без духовної їжі. Якщо ви можете допомогти мені відремонтувати його, я була б вам дуже вдячна».

Радіо є актуальною технологією в Україні оскільки найчастіше це єдине джерело біблійного вчення – особливо у регіонах, які постраждали від конфлікту. TWR Україна зараз розповсюджує радіостанції на передовій, де люди прагнуть надії та готові вбирати почуте.

Олександра та його команду надихало життя апостола Павла, який стійко витримав усілякі випробування. Після 11 місяців військових дій слова Павла вразили їхні серця: «У всьому нас усіляко пригноблюють, та ми не роздавлені; нас збивають з пантелику, та ми не впадаєм у розпач… Бо легке короткочасне страждання приносить нам вічну славу, яка безмежно перевершує ці страждання» (Друге Послання до Коринтян 4:8,17).

Зусилля громади

Піднесення біблійних істин цікавими та свіжими способами допомагає слухачам залишатися на зв’язку. У січні до студії було запрошено лектора для запису 2-го послання до Солунян у рамках проєкту «Вивчаємо Біблію разом».

«Ми запрошуємо до нашої студії всіх, хто представляє інтерес для українського суспільства сьогодні, включаючи капеланів, волонтерів та лідерів громадської думки, які продовжують служити Богу», – додав Олександр.

You Are Mine – це програма, яка знайшла відгук серед українців під час війни. Олена працює продюсером програми та каже:

«Як автора, мене надихають історії людей. Я записую особисті історії зі сльозами захоплення».

Життя Олени, як і багатьох інших, перевернулося з ніг на голову після початку війни. За її словами, «були часи, коли я не могла молитися. Я просто брала свою дочку на руки, співала 121-й псалом і плакала, допоки Божий мир і спокій не наповнювали моє серце». Завдяки власному досвіду, пережитому протягом останніх 11 місяців, вона знає, які теми зацікавлять її слухачів.

Олена говорила про те, як бути корисним під час війни, важливість обіймати людей, що страждають та біженців з обмеженими можливостями. Торкаючись важких тем, програма зустрічає людей там, де вони є. Власне життя Олени показує Боже співчуття. Наприклад, вона в’яже камуфляжні сітки для військових, коли з’являється така можливість.

Коли маму одного з учасників команди запросили розповісти свою історію для програми, вона розповіла про своє важке дитинство, бідність і чудеса Божі. Українці, життя яких перевернула війна, вкрай потребують добрих новин. І саме це може запропонувати Олена – надію Євангелія.

Технології в ногу з часом

Змінюватися в ногу з часом – це саме те, що зробила команда TWR Ukraine. При свічках або безперебійному електропостачанні біблійне вчення записується та передається. І передається воно у різних формах – радіо, карти пам’яті, соціальні мережі та відео.

Один з таких методів – цілодобовий прямий ефір, в якому безупинно звучить музика хвали та поклоніння, з періодичними перервами на вивчення Писання та підбадьорення. Тепер українці у всьому світі дивляться цю передачу.

Читайте також:

Відеогрупа також адаптується до нових викликів. Хоча зимова погода та постійні відключення електроенергії потребують кваліфікованої технічної підготовки, команда залишається актуальною та креативною. Цього місяця вони зняли другий епізод фільму «Як ви там?». Події фільму відбувається у місті Полтава, де розповідається про добровольців, які годують та розміщують біженців.

Вирушаючи до районів східної України, які постраждали від бойових дій, відеокоманда записує особисті свідчення про Божу роботу. Ці історії – як насіння надії для глядачів програми.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button