Блог Костянтина Воропаєва

Життя в коконі комфорту не актуальне!

Немає нічого більш бажаного для людини, ніж знайти комфорт і спокій, до якого всі прагнуть. Це вражаюче відчуття безтурботності і відсутності переживання про завтрашній день підкуповує і заворожує!
Одна тільки думка про так звану “фінансову незалежність”, яка по суті є “рабством”, наповнює нутро людини, даруючи помилкове відчуття впевненості. Але чи так це насправді? Чи вартий комфорт того, щоб набувши його, втратити все інше?
Сьогодні куди не подивишся, бачимо ідеальні картинки людей і їхнього життя! Але, такі вони насправді? Ніхто не розповідає про ціну, яку людина платить за те, щоб стати і бути тим, ким вона хоче. Жодна мисляча і далекоглядна людина не виставляє в соц. мережі неякісну фотографію або відео, що говорить про підробку і неприродність всього, що ми бачимо. Нам показують лише кращий, змонтований і результат без дефектів!

З іншого боку повна ізоляція і позбавлення взаємодії з навколишнім світом, призводять до помилкового уявлення про дійсність і всякого роду відстороненість і тотальну байдужість до всіх процесів, що відбувається зовні “нашого світу”. Брехня, зрада, постійні конфлікти інтересів, війни, катаклізми, економічна нестабільність, ЗМІ, нездійснені очікування і напружені обставини в наших сім’ях сприяють самоізоляції, відстороненню, бажанню втекти і закутатися в “кокон комфорту”.
Зсередини “кокона комфорту” все стабільно і приємно, добре і спокійно, передбачувано і ніхто нічого не вимагає! Тільки світу потрібна не гусениця, яка “час від часу” то ховається, то виходить покрасуватися з “кокона комфорту”, але прекрасний видом і перетворений процесом метелик. Він не грає роль, або намагається удавати, ким є насправді, функціонує відповідно до нової природи.
Нам не слід сьогодні намагатися бути кимось, а пора б вже розібратися до чого ми покликані! І з цим не допоможе жодна людина, оскільки вона не має “намірів на благо і на добро”, які належать виключно нашому Творця! Перестаньте “тікати в” і “виходити з” вищезгаданого “кокона комфорту”, втішаючи себе думками про притулок і проблеми, які пройдуть повз, варто лише їх перечекати.
Досить діяти і реагувати так, як очікують інші, замість того, щоб бути собою і жити, парити і літати в оновленій природі! Важливо зрозуміти, що нам не потрібно намагатися кимось стати, але нарешті пізнати істину про Творця, себе, світ і зайняти чітку позицію, називаючи речі своїми іменами, піднявши голос за правду і проти несправедливості. Оновлювати мислення, рухатися в напрямку мети і вже бути тим, хто ми є. Залишивши безцільні спроби переробити себе в те, ким ми не є за своєю природою і не покликані стати апріорі!
Ховатися в “коконі комфорту” від проблем і негараздів – на кшталт їзді на померлому коні. Дія є, а сенсу немає. Так і сьогодні навколо нас, багато дій, гасел, закликів до змін, видимість процесу і досягнення результатів, а за фактом “не актуально!” Ваше життя не в чужих, а в ваших руках, і як воно пройде, вирішувати тільки вам. А якщо вам подобається, коли вас смикають за ниточки, постійно занурюють обличчям в бруд і вішають локшину на вуха, розповідаючи казки, про те як “правильно жити!”, вибір за вами!
“Цінуйте часом, тому як дні наповнені злом” (Еф. 5:16) і “не будьте переможені злом, але перемагайте зло, добром!” (Рим. 12:21) і “не будьте дітьми своїм розумом: будьте на лихо немовлятами, а розумом зрілими і повнолітніми!” (1 Кор. 14:20).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button