Домашня » Новини » Конфлікти на релігійному ґрунті, капеланська діяльність – зустріч Авакова з Радою церков

Конфлікти на релігійному ґрунті, капеланська діяльність – зустріч Авакова з Радою церков

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із Всеукраїнською радою церков сторони обговорили проблему конфліктів на релігійному ґрунті, питання розширення капеланської діяльності та спільний проект створення таборів для реабілітації наркозалежних, повідомляє прес-служба МВС.

“Мені дуже не подобається, коли на релігійному ґрунті відбуваються конфлікти. І я хочу зробити все, щоб таких конфліктів не було. Моя позиція: у МВС немає жодних привілеїв для якоїсь церкви або релігійної організації. Це міністерство буде забезпечувати права кожного”, – сказав Аваков на зустрічі зі Всеукраїнською радою церков у Києві у вівторок.

Глава МВС також закликав представників релігійних організацій у разі будь-яких конфліктних ситуацій не вдаватися до послуг сторонніх осіб.

“Знаю, що деякі церковні громади залучають для захисту або протистояння певні групи. У мене велике прохання – не робіть цього, це призводить до певних ускладнень. Якщо у вас є підозри, ви від чогось хочете захиститися, у вас є МВС. І для нас не має значення, яка це конфесія або яка це церква, ви маєте дати нам сигнал. Нам треба діяти в рамках існуючого закону”, – зазначив він.

Під час зустрічі Аваков також обговорив зі Всеукраїнською радою церков розширення капеланської діяльності.

“В умовах війни на сході та майбутнього миру роль церков дуже сильна. Буде напрацьовано комфортний формат співпраці, в рамках якого капеланська діяльність буде розширена на інші формування, які знаходяться в підпорядкуванні МВС, в тому числі з Нацполіцією”, – додав міністр внутрішніх справ України.

Більше про розширення капеланської діяльності:

Під час зустрічі сторони обговорили і спільний проект створення таборів для реабілітації наркозалежних.

“Для нас є пріоритетом вберегти молодь від наркозалежності, виключно силовими методами це зробити не можна. Такі оздоровчі табори мають бути впроваджені, а основне завдання МВС, щоб там не порушували права людини”, – додав Аваков.

Джерело:interfax.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Сенат Каліфорнії закликає дотримуватися ЛГБТ способу життя

Наступна Стаття

У Харкові відбулася хода за сімейні цінності

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *