СвітХристиянські новини

Згідно з опитуванням більшість американців вважають релігійну свободу важливою для здоров’я суспільства

82 % опитаних американців вважають, що свобода віросповідання − важливий аспект здорового американського суспільства. Про це свідчать з результати нового опитування.

Джерело: The Christian Post 

Нещодавно американська соціологічна компанія Rasmussen Reports і міжнародне служіння Summit Ministries опублікували результати нового дослідження. Згідно з опитуванням, більшість американців вважають релігійну свободу важливою для здоров’я суспільства. 67 % респондентів заявили, що релігійна свобода «дуже важлива для здорового американського суспільства», 15 % вважають, що вона «дещо важлива». 9 % опитаних вважають свободу віросповідання або «не дуже важливою», або «зовсім неважливою», і 9 % відповіли, що не визначилися з відповіддю.

Партійна приналежність лише незначно вплинула на результати опитування. 86 % респондентів-республіканців заявили, що свобода віросповідання дуже важлива, 79 % демократів відповіли також.

Опитування також показало, що 50 % американців вважають, що церкви і релігійні благодійні організації не потрібно зобов’язувати на законодавчому рівні наймати людей, які виступають проти їх релігійних переконань. 20 % дотримуються протилежної думки і 30 % не відповіли на дане питання. 

На думку президента Summit Ministries Джеффа Майерса, результати опитування підтвердили той факт, що американський народ в переважній більшості підтримує подальший захист конституційного права на свободу віросповідання.

«Однак, лідери у Вашингтоні, округ Колумбія, наполегливо просувають законодавчі заходи, такі як Закон про рівність, який конкретно ставить під загрозу свободу віросповідання», − зазначив Майерс. 

Раніше в цьому місяці Верховний суд США постановив, що католицька благодійна організація не зобов’язана розміщувати дітей у одностатеві пари відповідно до релігійних переконань.

Одноголосним рішенням у справі «Фултон проти міста Філадельфія» Верховний суд США постановив, що міські чиновники були не праві, припинивши роботу з католицькими соціальними службами (CSS) архієпископії Філадельфії за відмову з релігійних міркувань розмістити дітей в одностатевих парах. Верховний суд скасував більш раннє рішення колегії трьох суддів Апеляційного суду США по Третьому округу.

Читайте також:

«Уряд не може діяти неупереджено, коли він виявляє нетерпимість до релігійних переконань або обмежує діяльність через чиїсь або релігійні погляди, – заявив Головний суддя Джон Робертс. – Відмова Філадельфії укласти контракт з CSS, якщо вони не схвалять одностатеві пари в якості прийомних батьків, порушує Першу поправку».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!