Домашня » Новини » В Парламентській асамблеї Ради Європи відзначили 500-річчя Реформації!

В Парламентській асамблеї Ради Європи відзначили 500-річчя Реформації!

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

11 жовтня делегація Ради Євангельських протестантських церков України прибула з робочим візитом до Страсбургу, де цього тижня під час сесії ПАРЄ пройшов ряд заходів, присвячених 500-річному ювілею Реформації. В насиченій програмі дня – молитовний сніданок, відкриття експозиції, присвяченої ювілею Реформації, стратегічна дискусія на тему «Збереження та просування принципів Реформації на Європейському континенті»

Більше про ювілей реформації:

Павло Унгурян став організатором ще одного важливого заходу в стінах ПАРЄ. А саме, круглого столу за участю політиків, вчених, керівників церков, експертів з більш ніж 20-ти європейських країн під назвою «Вплив Реформації на культурне, соціальне і політичне життя Європи». В роботі круглого столу взяли участь також представники католицької та православної гілок християнства.

«500 років тому Реформація якісно змінила політичне, економічне, соціальне, культурне і духовне життя багатьох цивілізованих країн світу. Україна також повинна скористатися цим досвідом, аби стати успішною та процвітаючою державою Східної Европи»,- зазначив Унгурян.

Попередня Стаття

Розміщуйте банери Слово про Слово у себе на сайті

Наступна Стаття

Біблія у моєму житті

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *