війна

Щонайменше 20 фільтраційних таборів і в’язниць: Росія продовжує чинити злочини на окупованих територіях України

На тимчасово окупованих територіях України російські війська створили щонайменше 20 фільтраційних таборів і в’язниць. Про це повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк на засіданні Постійної ради ОБСЄ.

Джерело: ukrinform.ua

Представник України нагадав про тюрму «Ізоляція» в окупованому Донецьку. Там досі кояться жахи, про які знає українська сторона.

Тому, як наголосив Євгеній Цимбалюк, Україна повинна зупинити розповсюдження Росією цієї в’язниці по всій нашій країні.

Окрім того, під час засідання український посол розповів про випадки катувань, гендерне насильство, викрадення людей. Це все стало частиною російської політики зі зламування волі мешканців окупованих територій України.

Також він заявив, що за словами правозахисників, одними з областей, де російська армія викрала найбільше українців є Херсонська та Запорізька.

Нагадаємо, що за словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, Росія утримує майже 96 тисяч маріупольців у спеціальних таборах на своїй території. Британські розслідувачі нарахували 66 таких таборів у Сибіру та на Далекому Сході. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button