Релігія

Стамбульська конвенція несе розкол та гендерну ідеологію: Рада Церков України закликає парламентарів не ратифікувати її

На своєму сайті Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікувала звернення до Голови Верховної Ради України та керівників парламентських фракцій про неприпустимість ратифікації Стамбульської конвенції.

Джерело: vrciro.org.ua

Відомо, що 20 червня відбудеться засідання парламенту, на якому можуть розглядати питання про ратифікацію Стамбульської конвенції, зазначила Рада Церков.

Однак затвердження відповідного документу в умовах воєнного часу та наявності у суспільстві протилежних поглядів щодо такої ініціативи лише спровокують нову хвилю громадських протестів, невдоволення, критики керівництва України, вважають релігійні діячі. За їхніми словами, це може призвести до ескалації напруженості та розколу українського суспільства.

ВРЦіРО наголосила, що Стамбульська конвенція поряд із нормами, спрямованими на боротьбу з домашнім насильством, запроваджує поняття «гендер», як ідеологічний концепт самоідентифікації людини (стаття 3). Релігійні спільноти України не можуть погодитися з цим, адже ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, та пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям (стаття 14 конвенції) несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності, популяризації одностатевих сексуальних стосунків та поширення випадків захворювання на гендерну дисфорію серед дітей і молоді.

Тому автори звернення пропонують замість ратифікації Стамбульської конвенції, яка несе гендерну ідеологію, вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які також відмовилися від затвердження цього документу – Великобританія, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Голову Верховної Ради та парламентарів зняти з розгляду питання про ратифікацію Стамбульської конвенції як такого, що потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу.

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, що 2 грудня 2021 року на сайті ВРЦіРО оприлюднено заяву, у якій релігійні діячі переконують парламент не ратифікувати Стамбульську конвенцію та попереджують про загрози. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button