РелігіяХристиянські новини

В слові «Бог» з’явилася гендерна зірочка, ініціатор асоціація «Католицька студентська молодь»

З 11 вересня Католицька студентська молодь слово «Бог*» пише виключно з гендерною зірочкою. Повідомляє пастор і журналіст Андреас Патц у сторінці Facebook
Як пише Патц, ця новина опублікована на головному порталі Католицької церкви Німеччини і мета нової кампанії молоді, яку вони оголосили 11 вересня, є такою:

«Змахнути пил з образу Бога, ініціювати обговорення питання за межами молодіжної спільноти».

Гендерна зірочка є знаком гендерного рівноправ’я між чоловічою, жіночою і «іншою» статтю. Символ, використовуваний як заповнювач, покликаний допомогти уникати вживання загального чоловічого роду. Зірочка вставляється між словом чоловічого роду і довільним доповненням жіночого закінчення.

«Геть від способу каральної, старої, сивої людини з бородою! До різноманітності Бога* », – закликає молодіжна асоціація католиків. – «Шукати і знаходити Бога* у всьому. Це вимагає сприйняття Бога* без упереджень, зрештою, Бога* не можна віднести до якогось статті або іншим людським категоріям. Гендерна зірочка повинна витягти Бога з сексуального рівня».

Асоціація «Католицька студентська молодь» (Katholische Studierende Jugend) є молодіжним об’єднанням при Католицькій церкві. Заснований рух понад 100 років тому, в 1919 році. Єзуїти, котрі заснували цей орден, ставили перед собою мету бути «природними, простими, чесними і товариськими». Організація входить в асоціацію «Німецька католицька молодь» (Deutschen Katholischen Jugend – BDKJ) і має представництва в більшості великих міст Німеччини.
Кампанія KSJ покликана, з одного боку, зробити прийняте рішення молоді найбільш видимим, звернути на себе увагу; з іншого – визначити позицію молоді в питаннях, які підняла Церква. З цією метою Асоціація підготувала листівки, фотографії та стікери, які будуть поширюватися не тільки всередині об’єднання, а й за його межами, а також активно просуватися в соціальних мережах.

На своєму сайті в розділі «Про нас» вони пишуть, що є католицьким демократичним об’єднанням «школярів*ок» («katholischer, demokratischer Verband von Schüler * innen», вживаючи стосовно себе гендерну зірочку.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button