СвітХристиянські новини

У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили

В Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили. Серед них 6 увязнених. Повідомляє IA Світогляд з посиланням на сторінку у Facebook місіонера Євгенія Константініка.

Український місіонер у Папуа Новій Гвінеї Євгеній Константінік поділився радісною новиною – місцева церква поповнилася 17 новими членами. Серед них прийняли хрещення й 6 людей, які перебувають у в’язниці.

Про це повідомив місіонер на своїй сторінці у Facebook:

«У неділю ми з радістю виконали слова Христа і хрестили 17 людей! Серед охрещених було 6 ув’язнених! Від Матвія 28:19-20: “Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь”», – написав місіонер.

Читайте також:

У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили

У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили У Папуа Новій Гвінеї місцева церква поповнилася 17 новими членами, яких хрестили

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button