Новини суспільства

Медичний молитовний сніданок пройде у Києві 29 жовтня

Християнською медичною асоціацією України було анонсовано Медичний молитовний сніданок для медиків. Захід планують провести 29 жовтня у Жовтневому палаці Києва.

Джерело: RiSU

«Наша країна живе в непростий час і нам вкрай необхідна молитва та підтримка одне одного. Молитовний сніданок − це не лише про молитву та смаколики, а й про знайомства, спілкування, слова підбадьорення, натхнення та обмін досвідом», − зазначили організатори.

На заході будуть присутні та говоритимуть такі спікери:

• Рудольф Мигович − голова Християнської медичної асоціації України, випускник Української баптистської теологічної семінарії та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Тема: «Напрямки служіння та досягнення Християнської медичної асоціації України під час війни».

• Роман Щетінін − практикуючий психолог, координатор наставників в програмі формування характеру «Вертикаль», тренер-консультант в центрі психологічної допомоги «Джерело», волонтер в «AWANA-Ukraine».

Тема: «Профілактика посттравматичного стресового розладу або говоримо про війну без травматизації».

• Андрій Зелінський − священник Української Греко-Католицької Церкви, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий капелан, викладач УКУ та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української академії лідерства, політолог, публіцист, автор книг, громадський діяч.

Тема: «Таїнство зцілення на згарищах війни».

• Романюк Микола − пастор, помічник голови ВСЦ ЄХБ. Вивчав німецьку в Дрогобицькому педагогічному інституті, а богослов’я в Одеському державному університеті. Останні 12 років мешкає в Ірпені, де є викладачем і керівником Інституту підготовки церковних служителів та пастором Ірпінської біблійної церкви ЄХБ.

Тема: «Як берегти серце? Приповістки 4:23»

Читайте також:

Ви зможете почути, як побороти виклики під час війни, піклуватися про емоційний стан пацієнтів та свій особистий. А також вас очікують нові знайомства, приємний час спілкування серед однодумців, та можливість побудови спільних проєктів з різними представниками медичної галузі.

Запрошуються всі медики-християни. Обов’язкова реєстрація. Кількість місць обмежена. Наявне укриття в разі необхідності.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/rutGRSkixhDxN8Y8A.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button