Християнські новини

В Японії різко зросло число самогубств серед молоді

В Японії спостерігається найвищий рівень самогубств за останні 30 років. Жахлива тенденція – зростаюче число дітей, які вбивають себе через знущання і шкільний тиск.
Є різні причини, чому самогубство тут так широко поширене, але християни кажуть, що невігластво по відношенню до Бога може бути причиною того, чому так багато зневірених японців позбавляють себе життя.
Айко Куду все ще важко повірити, що її друг дитинства наклав на себе руки.
«Як він може накласти на себе руки і залишити свою сім’ю сумувати? Він впав у депресію, коли його мати не схвалила обрану ним школу. Він втік з дому. Через три дні його знайшли мертвим у вбиральні парку. Він порізав собі зап’ястя і стік кров’ю », – згадує Кудо.
Рівень самогубств серед молодих японців піднявся до найвищого рівня за останні три десятиліття. За даними Міністерства освіти, в минулому році 250 учнів початкової та середньої школи наклали на себе руки.
Грунтуючись на записах про самогубство, залишених цими дітьми, знущання є головною причиною, що спонукала їх покінчити з життям.
Пастор Міяхара Тацухіро каже: «Бути частиною групи дуже важливо в нашій культурі. І саме тому, якщо дитина відрізняється фізично, вона завжди піддається знущанням».
Пастор Міяхара каже, що люди, які йдуть цим шляхом, часто позбавлені цілі в житті. Протягом всієї історії в Японії не було домінуючої релігії. Релігія сприймається як традиція, а не як спосіб знайти ціль і сенс життя. І релігія не є пріоритетом. Японці шукають інші способи реалізації.
Міна Кубой пропонує безкоштовні обійми на залізничній станції Сібуя. «Я пропоную безкоштовні обійми, тому що хочу, щоб люди могли відпочити, розслабитися», – говорить вона.
Коли її запитали, чи знає вона про Ісуса і чи вважає вона, що релігія важлива, вона відповіла: «Так, але для мене це не важливо».
Менше 1% населення Японії є християнами. Ось чому пастор Міяхара прагне ділитися Євангелієм. Він проповідує біля вокзалу щодня, коли люди повертаються додому з роботи.
«Ісус звелів мені ділитися Євангелієм, і саме це я і роблю. Деякі зупиняються і розмовляють зі мною. Саме тоді я розповідаю їм про любов Ісуса і про досконалу жертву за них. І я також отримую можливість привести їх до молитви», – додав він.

Більше інформації про самогубство:

Пастор Міяхара вірить, що Христос може вирішити проблему самогубств, допомагаючи зневіреним людям знайти надію і привід жити.

Джерело: jesustoday.info

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!