Християнські новини

Депутат Павло Унгурян про відзначення Дня безпеки в Інтернеті

5 лютого у цілому світі відбуваються найрізноманітніші заходи, акції, тренінги і семінари щодо дотримання правил безпеки й безпечного контенту в Інтернеті.
Метою Дня безпеки в Інтернеті, що відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого, є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
“Нам необхідно робити акцент на позитивному використанні технологій і пам’ятати свою роль, яка полягає у створенні кращих і більш безпечних онлайн-спільнот! Дітям й підліткам важливо завжди нагадувати, аби вони не давали своїм друзям і одноліткам паролі від своїх акаунтів. Та й взагалі, за екранами ґаджетів невпинно триває справжнє життя і мудрі ті батьки, що сприяють дітям в тому, аби вони жили реальним, а не віртуальним життям” – наголошує Павло Унгурян.

Більше про безпечний Інтернет:

 

Прес-служба Павла Унгуряна

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button