Християнські новини

Розпочався візит делегації українських парламентарів до США

5 лютого 2019 розпочався візит делегації українських парламентарів до Сполучених Штатів Америки. В рамках візиту відбулася зустріч керівника української делегації, народного депутата України Павла Унгуряна з Міністром енергетики США Ріком Перрі.
“Обговорили ряд надзвичайно важливих питань двосторонньої співпраці в енергетичній сфері, зокрема розвиток нових енергетичних можливостей України, американські інвестиції у видобуток українських природних ресурсів, диверсифікацію забезпечення природним газом України та Європи.
Під час зустріч Міністр Перрі наголосив на важливості подальших реформ в Україні та побудові стабільного суспільства на основі цінностей Біблії. Адже, Сполучені Штати є гарним прикладом успішної країни, що має своїм фундаментом одвічні християнські цінності” – наголосив Павло Унгурян.

Більше про діяльність Павла Унгуряна:

Серед запланованих подій:

  • зустрічі в Конгресі та Сенаті США з американськими колегами;
  • робочі наради в міністерствах та відомствах США;
  • участь у 67-му Національному молитовному сніданку за участю Президента США;
  • проведення конференції української діаспори з більш ніж 10 штатів та ін.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button