Протестанти

Місія «Христос є відповідь»: інструменти євангелізації продовжують служити під час війни

Очні клініки, християнська газета, дитячі свята, поїздки до Карпат та благодійна діяльність − місіонери «Христос є відповідь» продовжують звіщати Благу Звістку за допомогою дієвих інструментів євангелізації.

Як допомагали людям служителі у вересні? Про це далі.

Джерело: Пресцентр місії «Христос є відповідь».

Щотижня місіонери на Рівненщині для містян та переселенців проводили очні клініки. Безкоштовну консультацію лікаря, окуляри в подарунок та надію на спасіння у Христі отримали сотні людей.

Місія «Христос є відповідь»: інструменти євангелізації продовжують служити під час війни

У вересні команда служителів на прохання керівництва колонії в Рівненській області провела очну клініку для ув’язнених:

«Дякуємо, що відгукнулися на прохання допомогти провести огляд та організувати перевірку зору засуджених та видали понад 50 окулярів. Це свідчення небайдужого ставлення до проблем здоров’я засуджених і розуміння важливості в об’єднанні задля спільної мети», − йдеться у подяці Городищенської виправної колонії (№96).

Місія «Христос є відповідь»: інструменти євангелізації продовжують служити під час війни

Гуманітарну допомогу отримали переселенці та люди у зоні бойових дій у містах та селах Харківської, Миколаївської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Луганської, Київської та Запорізької областей.

З окупованого Бердянська, що в Запорізькій області, місцевий місіонер евакуював четверо людей.

Місія «Христос є відповідь»: інструменти євангелізації продовжують служити під час війни

На брендованих пакетах Місії для роздачі продуктів накладом 10 тис. штук цього місяця з’явилася молитва навернення до Бога.

Молитва покаяння і слово Боже важливіше за будь-який бренд, каже Тарас Сень, людям потрібен не тільки фізичний, а й духовний хліб.

Місія «Христос є відповідь»: інструменти євангелізації продовжують служити під час війни

FOOD&HOPE − Місія розпочала благодійну акцію на користь постраждалих від війни. На меті − 1000 продуктових наборів для 1000 таких людей.

Учасникам пропонують відмовитись від одного відвідування кав’ярні задля одного пакета з продуктами за 10$. Акція триватиме до 10 листопада.

До участі в зборі вже долучилися більше ніж 40 людей.

Дитячі свята та спортивні майданчики місіонери провели у Рівному і області, Чернівцях, Тернопільському краї, Хмельниччині, Миколаєві та області.

«На дитяче свято були запрошені діти військовослужбовців, діти з малозабезпечених сімей та ін. Ігри, конкурси, християнський мультфільм та цікаві відеоролики, подарунки, проповідь слова Божого, молитва за Україну, солодка вата та попкорн, кожна дитина отримала дитячу Біблію − все це духовно збагатило та розвеселило всіх присутніх», − поділився директор місії CITA Тарас Сень.

З друку вийшов черговий наклад євангелізаційної газети «Христос є відповідь» у 130 тис. екземплярів. За словами координатора центру друку Місії в Тернополі Андрія Васенди, за два тижні розійшлося 20 тис. газет по регіонах України. Газета має попит у місіонерів, служителів церков та волонтерів.

На відпочинку у Карпатах, який організувала Місія, побували сироти та вимушені переселенці. Це була вже 29 благодійна поїздка за більше ніж 5 років з метою розради та духовного зростання учасників.

«Щодня молились за Україну, проводили зібрання, на яких духовно збагачувались. Для дітей − недільна школа. Атмосфера царювала дружня, ми мали гарні спілкування один з одним вечорами за чаєм. Чудова природа, гори, річка, водоспади, свіже повітря, хороший колектив, емоції дітей та дорослих, загальна вікторина − все це Бог подарував учасникам нашої туристичної поїздки», − розповіли організатори.

І команда CITA у вересні зустрілася на місіонерській конференції в Карпатах для відпочинку, спілкування та духовного зростання.

«Упродовж 20 років я побував на різних та багатьох конференціях, мені завжди подобалося бувати на них, бо переживав духовне наповнення. Але ця конференція особлива. Немає слів, щоби передати всі ті переживання, які маю. Формат цієї конференції не збігається з жодною іншою конференцією, на якій я був. Тут об’єдналися всі рівні − духовний, душевний і фізичний. Все так організовано, що учасник може просто відпочити, насолодитися всією красою та неформальними заходами, а також навчатися. Але головне в цьому всьому – спілкування, яке дає крила! Вважаю, що ця подорож – подарунок від Бога», − поділився Роберт Йовні, волонтер Місії із проведення очної клініки з Ужгорода.

Місія веде свою діяльність із 2014 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button