УкраїнаХристиянські новини

Звання «Мати-героїня» отримала 901 українська жінка – указ Президента України

Від 15 грудня 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським підписаний Указ № 568/2020 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Жінці з відповідним званням дають винагороду в розмірі 22 700 грн. Повідомляють пресслужба офісу Президента України та Telegramканал Украина Сегодня.
Згідно з документом «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», 901 українську жінку відзначено за забезпечення зразкового виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєне багатодітним матерям, які виховали п’ять і більше дітей до восьмирічного віку, зокрема дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.
За даними Мінсоцполітики, в кінці 2020 року 901 жінці з відповідним званням виплатять одноразову винагороду в розмірі 22 700 гривень.
Читайте також:

Нагадаємо, що 11 вересня у Хмельницькому відбулася церемонія нагородження переможниць премії «Мама року Хмельниччини». Їх визначали у чотирьох категоріях: «Жінка року», «Жінка-хоробре серце», «Мама блогер» і «Мама року».
«Мама року Хмельниччини» – це соціальний проєкт, який об’єднує жінок з різними життєвими історіями.
Переможниць визначали за результатами Інтернет-голосування, яке тривало впродовж кількох місяців. Сьогодні ж під час церемонії нагородження, яка відбулася у «Мистецькому дворику», стали відомі їхні імена.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!