Новини суспільстваХристиянські новини

Рух "Любов проти гомосексуалізму" створив відеоролик зі зверненням до влади


Ми з рухом “Любов проти гомосексуалізму” створили та презентували відеоролик зі зверненням до органів державної влади. У ньому перераховано 10 найважливіших вимог в контексті змін до законодавства, освіти, виховання, культури та традиції.
Це ключові аспекти сімейної та антигендерної політики, які повинні бути реалізовані. Дії президента, парламенту, уряду та місцевих органів влади моніторяться і будь-які антисімейні рішення отримають рішучий спротив від громадськості. Запрошуємо поширити відео, щоб влада нас почула!

Дивіться у відео які є ризики та небезпеки з боку законодавчої системи для інституту сім’ї. Ми не дозволимо легалізувати одностатеві стосунки та знищити сім’ю! УВАГА! Нове вражаюче відео від руху “Любов проти гомосексуалізму”. Дивись, поширюй і підписуйся на канал, щоб знати більше.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!