Домашня » Актуальне » Програма “Основи сім’ї” що вже досягнуто, і чому стільки галасу?

Програма “Основи сім’ї” що вже досягнуто, і чому стільки галасу?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Чому в нашій країні понад 60% розлучень? Чому більшість українських дітей живуть без рідного батька? Чому стільки негараздів в сім’ях і у питаннях виховання дітей? Чому стільки болі? Чому….?

Основна причина цих негараздів лежить у площині НЕПІДГОТОВЛЕНОСТІ до подружнього життя та відповідального батьківства! А хто повинен готувати, на кому відповідальність?

1. Батьки! Як? Показати приклад своїм дітям, як жити в подружжі, як виявляти любов один до одного. Але статистика промовисто говорить, що більшість не справилися з цим завданням.

2. Тоді держава, яка володіє освітнім ресурсом. Науковці, освітяни, громадські діячі не можуть залишатись осторонь гострих сімейних питань. Вже двічі Верховна Рада України за результатами парламентських слухань на тему сім’ї, в 2011 та в 2015 роках, рекомендувала Міністерству освіти і науки розробити і впровадити відповідні навчальні програми на тему підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.

Саме тому, беручи відповідальність за майбутнє наших дітей, української сім’ї та держави, маючи обов’язок у формуванні громадян, патріотів, свідомих майбутніх батьків, ми написали та розпочали впроваджувати предмет «Основи сім’ї».

основи сім'ї

Філософія цієї програми скерована на збільшення добра. Ми прагнемо показати красу добра, яке може бути або вже є в стосунках між хлопцем і дівчиною, між нареченим і нареченою, між чоловіком і жінкою. Ми хочемо допомогти суспільству подивитися на родину як на спільноту осіб, які прагнуть узаконити і пронести через життя те щастя, яке вони черпають із буття разом. Щасливі родини будуть змінювати суспільство. Якщо держава, спираючись на цей принцип, почне інвестицію в родини, то такі родини будуть реалізовувати державні цілі – як чесні платники податків, як добрі вихователі, як люди, відкриті до потреб і допомоги ближнім, загалом як соціально свідомі громадяни в дуже широкому і позитивному значенні цього слова. Курс «Основи сім’ї» скерований на запобігання можливим проблемам і негараздам у сім’ї. Ми розуміємо, що простіше не допустити проблем, аніж пізніше їх вирішувати.

Основи сім'ї

Здавалося, яка шляхетна мета! Але ні! Знайшлися люди, агенти геополітичних впливів, «грандоїди», які через рік дії програми останніми днями організували справжній «треш», істерику, «виривання» фраз з контексту, емоційні та маніпуляційні дописи, в соціальних мережах та ЗМІ. Елементарний аналіз усіх цих голосів показує головних «героїв» цього дійства. Штучно піднятий градус напруги приводить до того, що в Міністерстві освіти і науки розглядають можливість зняття «грифу» з програми.

70 тем, за які я, як автор, готовий відповідати і пояснювати кожне слово. Підручники «Основи сім’ї» не художній твір, а серйозна наукова праця. Але ж з МОН ніхто нічого не запитує. Що у нас відбувається?

В доданих зображеннях я показую, що зроблено в Україні за останні 8 місяців. За кожним освітянином (рахуйте експертом), яких ви бачите на фото (до речі це далеко не усі) стоять сотні людей, які добре володіють тематикою і суттю програми. Ці люди, як батьки, платники податків і відповідно замовники освітніх програм, почали реагувати. Вже сьогодні до Міністерства освіти і науки почали надходити листи на підтримку програми «Основи сім’ї» з першими тисячами підписів батьків, освітян, науковців та інших громадян.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Звернення координатора Всеукраїнського Собору Олександра Турчинова з нагоди Дня гідності та свободи

Наступна Стаття

Рух "Любов проти гомосексуалізму" створив відеоролик зі зверненням до влади

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *