Актуальне

Програма "Основи сім'ї" що вже досягнуто, і чому стільки галасу?

Чому в нашій країні понад 60% розлучень? Чому більшість українських дітей живуть без рідного батька? Чому стільки негараздів в сім’ях і у питаннях виховання дітей? Чому стільки болі? Чому….?
Основна причина цих негараздів лежить у площині НЕПІДГОТОВЛЕНОСТІ до подружнього життя та відповідального батьківства! А хто повинен готувати, на кому відповідальність?
1. Батьки! Як? Показати приклад своїм дітям, як жити в подружжі, як виявляти любов один до одного. Але статистика промовисто говорить, що більшість не справилися з цим завданням.
2. Тоді держава, яка володіє освітнім ресурсом. Науковці, освітяни, громадські діячі не можуть залишатись осторонь гострих сімейних питань. Вже двічі Верховна Рада України за результатами парламентських слухань на тему сім’ї, в 2011 та в 2015 роках, рекомендувала Міністерству освіти і науки розробити і впровадити відповідні навчальні програми на тему підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.
Саме тому, беручи відповідальність за майбутнє наших дітей, української сім’ї та держави, маючи обов’язок у формуванні громадян, патріотів, свідомих майбутніх батьків, ми написали та розпочали впроваджувати предмет «Основи сім’ї».
основи сім'ї
Філософія цієї програми скерована на збільшення добра. Ми прагнемо показати красу добра, яке може бути або вже є в стосунках між хлопцем і дівчиною, між нареченим і нареченою, між чоловіком і жінкою. Ми хочемо допомогти суспільству подивитися на родину як на спільноту осіб, які прагнуть узаконити і пронести через життя те щастя, яке вони черпають із буття разом. Щасливі родини будуть змінювати суспільство. Якщо держава, спираючись на цей принцип, почне інвестицію в родини, то такі родини будуть реалізовувати державні цілі – як чесні платники податків, як добрі вихователі, як люди, відкриті до потреб і допомоги ближнім, загалом як соціально свідомі громадяни в дуже широкому і позитивному значенні цього слова. Курс «Основи сім’ї» скерований на запобігання можливим проблемам і негараздам у сім’ї. Ми розуміємо, що простіше не допустити проблем, аніж пізніше їх вирішувати.
Основи сім'ї
Здавалося, яка шляхетна мета! Але ні! Знайшлися люди, агенти геополітичних впливів, «грандоїди», які через рік дії програми останніми днями організували справжній «треш», істерику, «виривання» фраз з контексту, емоційні та маніпуляційні дописи, в соціальних мережах та ЗМІ. Елементарний аналіз усіх цих голосів показує головних «героїв» цього дійства. Штучно піднятий градус напруги приводить до того, що в Міністерстві освіти і науки розглядають можливість зняття «грифу» з програми.
70 тем, за які я, як автор, готовий відповідати і пояснювати кожне слово. Підручники «Основи сім’ї» не художній твір, а серйозна наукова праця. Але ж з МОН ніхто нічого не запитує. Що у нас відбувається?

В доданих зображеннях я показую, що зроблено в Україні за останні 8 місяців. За кожним освітянином (рахуйте експертом), яких ви бачите на фото (до речі це далеко не усі) стоять сотні людей, які добре володіють тематикою і суттю програми. Ці люди, як батьки, платники податків і відповідно замовники освітніх програм, почали реагувати. Вже сьогодні до Міністерства освіти і науки почали надходити листи на підтримку програми «Основи сім’ї» з першими тисячами підписів батьків, освітян, науковців та інших громадян.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button