Сім'яХристиянські новини

Рух «Всі разом!» надіслав лист-звернення до Президента із вимогою не ігнорувати Петицію проти Стамбульської Конвенції

Рух «Всі разом!» надіслав лист-звернення до Президента із вимогою не ігнорувати Петицію проти Стамбульської Конвенції. Активісти просять дотримуватися законодавства України про звернення громадян.
27 травня Рух «Всі разом!» надіслав звернення Президенту із вимогою оприлюднити сформовану Петицію щодо недопущення ратифікації Конвенції Ради Європи «Про запобігання та протидію насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульська Конвенція). Петиція була створена 18 травня на офіційному сайті Президента України. Ініціатором документу стала Єршова Марія, резидент Кабінету експертів, голова ГО «Варта життя».
Пройшло вже понад десять днів після підтвердження, що Петиція сформована. Проте її так і не оприлюднили. Зазначимо, що автор Петиції неодноразово зверталася в службу підтримки сайту, а саме: 20 та 22 травня. Відповіді не отримала. Очевидно, модератори сайту умисно блокують ініціативу створення Петиції з вимогою не ратифіковувати Стамбульську Конвенцію.

  • На сайті Президента блокують Петицію проти Стамбульської Конвенції
  • Читайте також

    Лідер парламентської більшості знизив перспективи ратифікації Стамбульської конвенції, проти якої виступає Рада Церков
    Лідер пропрезидентської партії “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко заявив, що перспективи ратифікації Стамбульської конвенції Верховною радою є дуже низькими, повідомляє “Релігія в…

     

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція має з’явитися для підписання протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором. Якщо є невідповідності у тексті, то згідно із законодавством про це мають повідомити автора. Конституція та міжнародні документи гарантують право виражати свої погляди і думки з різних суспільних питань кожному громадянинуУ зверненні до Президента зазначається: «Право на оприлюднення Петиції має бути реалізовано, а позиція громадян, які виступають проти ратифікації Стамбульської Конвенції, має бути врахованою. Факт ігнорування вмотивованої Петиції Єршової Марії може вкрай негативно вплинути на репутацію глави держави».
Голова Руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук пише у листі: «Факт того, що офіційне онлайн-представництво Президента порушує норми законодавства у питаннях публічного вираження громадської думки, є неприпустимим. Подібні прецеденти мають ознаки дискримінації стосовно автора Петиції, до всіх громадян, які виступає проти ратифікації Стамбульської Конвенції, до сімей, чоловіків і жінок».
У 2018 році понад три сотні громадських організацій з 9 країн Європи ініціювали ПОПРАВКИ до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології.
Рух «Всі разом!» підготував АНАЛІЗ ДОСВІДУ країн, які ефективно чинять спротив ґендерній концепції.
Також у травні поточного року Угорщина ВІДМОВИЛАСЬ РАТИФІКУВАТИ Стамбульську конвенцію.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button