Україна

Розпочав роботу Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького

Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького розпочав роботу. Мета фонду – допомога жінкам, які перебували в російському полоні, та дітям, які втратили батьків під час війни, повідомила у Facebook Віцепрем’єр-міністр − Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Джерело: gazeta.ua

Створено фонд за спільної ініціативи урядів України та Польщі. Польща виділила 8 млн злотих (близько 64 млн грн) на допомогу українським жінкам і дітям.

«Для сиріт війни передбачена щомісячна грошова допомога близько 5700 гривень. А звільненим з російського полону жінкам Фонд одноразово виплачуватиме близько 80 000 гривень», – розповіла Верещук.

Також Фонд Шептицького фінансуватиме психологічну підтримку визволених жінок та їхню реабілітацію в оздоровчих таборах.

Заявки на отримання допомоги можна подати в електронному вигляді на сайті Фонду.

Нагадаємо, що 14 серпня в Україні тимчасово призупинили реєстрацію на програму грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ. Інформація про подальшу реєстрацію буде оприлюднена пізніше, повідомляє ЮНІСЕФ. Пауза необхідна для того, щоб опрацювати вже отримані заявки та виплатити кошти родинам, які відповідають критеріям програми.

Кабінет міністрів зняв вікові обмеження для тих, хто хоче поселити в себе переселенців. Тепер будь-який громадянин може дати притулок для ВПО.

Схожі статті

Читайте також:

Фінансова допомога від різних міжнародних організацій. Хто може отримати грошову допомогу?

Громадяни України, які втратили роботу через напад Росії, можуть отримати субсидію. Безробітним українцям для отримання субсидії необхідно стати на облік у центрі зайнятості.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button