війна

Україна може отримати 50 млрд доларів від США для реалізації гуманітарної допомоги

Уряд США виділить українцям 50 млрд доларів для реалізації гуманітарної допомоги. Про це заявила віцепрезидент США Камала Гарріс під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Джерело: ukrinform.ua

За словами Гарріс, кошти буде виділено з програми продовольчої допомоги.

Сполучені Штати підтримують українців, які продемонстрували величезну відвагу, зазначила віцепрезидент та наголосила, що США зробить усе, щоб забезпечити усі гуманітарні потреби, а також безпеку України та українського народу.

Вона зауважила, що весь цивілізований світ бачить, що коїться в Україні з невинними дітьми, матерями, батьками, бабусями й дідусями – людьми, які утікаючи, залишають все, що вони мали.

Вивчення злочинних дій росіян, зокрема російських олігархів, займеться слідча група при міністерстві юстиції, заявила віцепрезидент США та підкреслила різке падіння курсу російського рубля і введення санкцій, через що в країни-агресора дуже низький кредитний рейтинг.

Під час пресконференції Гарріс згадала приклади обстрілів пологового будинку і дитячої лікарні в Маріуполі як свідчення жахливих злочинів, які здійснила Росія.

Окрім цього Віцепрезидент США зазначила, що Сполучені Штати підтримують союзників в рамках 5-ї статті Вашингтонського договору про колективну оборону. Тому до Польщі вже доставлено дві батареї ЗРК Patriot.

Нагадаємо, що Віцепрезидент Європейської комісії Віра Журова зазначає, що ЄС готується прийняти 8 мільйонів українських біженців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button