війна

Російські п’ятдесятники похвалилися, що почали місіонерську діяльність в Маріуполі

На офіційному сайті РОС ХВЄ з’явилася новина про те, що російські п’ятдесятники розпочали місіонерську діяльність в окупованому Маріуполі, − там заснували церкву.

Повідомляється, що в Маріуполь приїхала група осіб з росії та розпочала роботу в напрямку заснування церкви «Серце Давида». Кажуть, що богослужіння відвідує 40 осіб.

Цей факт викликав резонанс в українському протестантському середовищі. Багато служителів висловили своє обурення і шок від дій росіян. Адже це не що інше, як продовження агресії, тільки вже на духовному фронті.

«Церква заснована на крові, і не на Крові Ісуса Христа, як це мало б бути, а на крові невинно вбитих українців. А значить, це російська колаборантська церква, яка заснована через місіонерів, обслуговуючих безбожну владу окупантів», − пише Андрій Захаров.

«Це не місіонерська діяльність, це релігійний імперіалізм», − пише Юрій Попченко.

«Новий вид місіонерства від ряховського: підтримати сучасного собіратєля зємєль руських, увійти в довіру та у федеральний орган, фотографуватися з ним, писати йому дифірамби, благословляти його, молитися за нього і йому, підтримати спецоперацію вождя в Україні, ще раз помолитися за успіх спецоперації, вщент розбомбити квітуче промислове місто, вбити при цьому десятки тисяч мирних жителів, сотні тисяч зробити біженцями, частину з яких депортувати в росію, місяцями не прибирати з вулиць та зруйнованих будинків трупи, і потім, тріумфально в’їхавши на танках у зруйноване місто, зібрати хто залишився в живих і — провести євангелізацію під лозунгом: “Бог вас любить! Приходьте до нас у церкву, ми принесли вам спасіння!” І з “братськими” посмішками та турботою роздати ліки та товари першої необхідності», − пише Юрій Вавринюк.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!