РелігіяХристиянські новини

Робота з дорослими, дітьми та підлітками, які втратили близьких людей: 1-3 та 8-10 липня у Києві відбудуться семінари

1-3 та 8-10 липня 2021 року в Українській Євангельській Теологічній Семінарії (Київ) відбудуться семінари «8-крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей» та «8-крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дітей та підлітків, які втратили близьких людей». Протягом семінару будуть розглянуті як теоретичні засади роботи та принципи роботи з групами дорослих, дітей та підлітків, що переживають втрату, так і практичні методи та техніки, які застосовуються на кожній з восьми зустрічей. Проводить семінар засновник та керівник Центру по роботі з втратою «Родинне коло», сертифікований тренер 8-крокової програми Кочубей Вікторія.

Джерело: Facebook-сторінка УЄТС.

Організатори повідомляють, що протягом 2015-2020 років Центр по роботі з втратою «Родинне коло» був партнером Центру по роботі з важкими втратами в Європі. Завдяки цьому партнерству були перекладені, адаптовані та видані Методичні посібники для груп підтримки людей, які втратили близьких.

Дати семінарів:
1-3 липня 2021 року: «8-крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей».

08-10 липня 2021 року: «8-крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дітей та підлітків, які втратили близьких людей».

Час – 09.00-18.00.
Місце проведення:
Українська Євангельська Теологічна Семінарія – м. Київ, вул. Квітки Цісик, 57 (Пуща-Водиця).

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися:

Вартість 1 семінару – 1400 гривень за 1 учасника.

За необхідності:
Сніданок – 90 грн/порція.
Обід – 110 грн/порція.
Вечеря – 100 грн/порція.
Проживання – від 175 грн за добу.

Якщо учаснику необхідно поселення на час семінару, організатори прохають звертатися за номером телефону: +380676874127 (Віра Василівна).

Також необхідно звернути увагу, що сертифікат та посібник учасник отримує за повної участі в семінарі. Допускається пропуск не більше 2-х годин сумарно за три дні, однак вони не можуть припадати на початок першого дня.

Читайте також:

Зазначається, що семінар проводиться лише наживо. Онлайн формату не передбачено.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 066-447-50-74 (Оксана Вікторівна).

Більше про Центр по роботі з втратою «Родинне коло» можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/vnXfcQV

Відгуки учасників попередніх семінарів – https://cutt.ly/gnXfb4m

Інформація про тренера – https://cutt.ly/tnXfQKF

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button