Новини культури

«Дух і літера» виклали у вільний доступ дуже важливу книгу: «Почути травму»

Видавництво «Дух і літера» виклали у вільний доступ книгу «Почути травму». Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів. Книга актуальна для українців в умовах війни.

Джерело: play.google.com

У книзі Кеті Карут представлені інтерв’ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи з травмами у ХХ і ХХI століттях. Авторка стирає межі предмета і професії, та запрошує до розмови літературних теоретиків і критиків, психоаналітиків, психіатрів, психологів, політичних активістів, громадських діячів, кінематографістів, керівників інститутів, дослідників.

Серед співрозмовників Кеті Карут немає випадкових осіб. Кожен з них свого часу вплинув на формування світогляду авторки. Своєю діяльністю вони засвідчують колективну та культурну значущість травми. Книга містить розмови з новаторами: з теорії травми (Частина І), з клінічних, активних чи свідченнєвих втручаннях в травму (Частина II), або зі створення чи модифікації установ, що надають терапевтичну, художню чи правову допомогу – реакцію на травматичні події (Частина III).

Як читати?

Смартфони та планшети
Установіть застосунок Google Play Книги для Android і iPad або iPhone. Він автоматично синхронізується з вашим обліковим записом і дає змогу читати книги в режимах онлайн і офлайн, де б ви не були.
Портативні та настільні комп’ютери
Ви можете слухати аудіокниги, куплені в Google Play, у вебпереглядачі на комп’ютері.
eReader та інші пристрої
Щоб користуватися пристроями для читання електронних книг із технологією E-ink, наприклад Kobo, вам знадобиться завантажити файл і перенести його на відповідний пристрій. Докладні вказівки з перенесення файлів на підтримувані пристрої можна знайти в Довідковому центрі.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button