РелігіяХристиянські новини

Створили Раду Християнських Церков Харкова: 2 та 21 червня відбулися засідання

2 червня відбулася зустріч зі створення Ради Християнських Церков міста Харкова та області. Засідання пройшло в будинку курії Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ. 21 червня учасники затвердили назву й обрали головуючого єпископа. Серед головних завдань Ради – налагодження дружніх відносин поміж християнських конфесій Харкова та звязків з державними органами, міжнародними організаціями тощо.

Джерело: kmc.media

2 червня

Зустріч ініціював єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Павло Гончарук та єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц.

Також в ній взяли участь представники різних церков.

Учасники вирішили провести установче засідання, на яке були запрошені представники інших християнських конфесій.

21 червня

Засідання також відбулося в будинку курії. Присутні затвердили назву «Рада Християнських Церков Харкова» і обрали головуючого єпископа НЄЛЦУ Павла Шварца терміном на один рік.

Читайте також:

Йдеться, що головним завданням Ради є налагодження дружніх відносин поміж християнських конфесій Харкова, обмін досвідом у різноманітних служіннях та спільне представлення євангельських цінностей. Рада налагоджуватиме зв’язки з мером та Харківською міською радою, Харківською облдержадміністрацією та Харківською облрадою, іншими державними органами та комунальними установами, дипломатичними представництвами, місцевими та міжнародними організаціями, які працюють у Харкові.

Нагадаємо, що для семінаристів різних конфесій України 21 червня розпочалася Школа міжконфесійного діалогу. Проєкт присвячений темі діалогу як засобу взаєморозуміння.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!