Сім'яХристиянські новини

21 листопада 2020 року відбудеться III Всеукраїнський форум сімейного служіння

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів 21 листопада 2020 року планує провести III Всеукраїнський форум сімейного служіння. Захід відбудеться онлайн, завдяки платформі ZOOM. Повідомляється на сайті організаторів.
Апостол Павло навчає нас:

«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…» (До Єфесян 4:11-12).
Як повідомляють організатори, Форум сімейного служіння 2020 присвячений спорядженню святих людей на діло служби. Команда сімейного служіння приготувала програму, в якій служителі будуть ділитися знаннями, досвідом, що допоможуть спорядитися до служіння сім’ям та молодим людям, що тільки готуються вступити у шлюб. Пролунають багато складних, практичних і дуже актуальних тем для сучасної церкви.

Як зазначається на сайті, цей Форум для:

  • керівників сімейного служіння;
  • членів команд сімейного служіння;
  • пасторів, служителів;
  • організаторів сімейних клубів;
  • керівників малих груп;
  • сімей, які прагнуть росту.

«Реєстрація та участь у Форумі є безкоштовною. Та ми з вдячністю приймемо фінансові пожертвування для покриття витрат, які пов’язані з організацією Форуму», – йдеться на сайті.

Організатори наголошують, що реєстраційну форму необхідно заповнювати для кожного пристрою (комп’ютер, планшет, телефон). Тобто одна реєстрація = одне місце в зум-кімнаті форуму. Кількість місць обмежена.

Вони додадуть номер учасника у тимчасовий чат у Вайбері для оперативної комунікації та відповіді на будь-які запитання, в тому числі технічні. Повідомлення з посиланням на конференцію в ZOOM прийде за 1 день до Форуму.
Зареєструватися можна тут:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQMtX_Am-4uu27IB2v6gfWfcITjDfttBBQZfKlIKnlBTI7GA/viewform
Яким був Форум у 2019 році? Дивіться відео:

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button