УкраїнаХристиянські новини

Символіка ЛГБТ з нагоди Прайд-місяця: Центр громадського здоров’я України популяризує кольори веселки

На своїй офіційній Facebook-сторінці Центр громадського здоров’я України (ЦГЗУ) популяризує символіку ЛГБТ (кольори веселки) з нагоди Прайд-місяця у червні.

Джерело: rodyna.org.ua з посиланням на sobor.com.ua

Під час Прайд-місяця, періоду, коли у червні різні спільноти ЛГБТ+ проводять заходи для привернення уваги громадськості до своїх потреб, все більше організацій та державних установ йдуть на догоду ліберальним силам і популяризують гендерну ідеологію.

ЦГЗУ, який є державною установою та представляє Міністерство охорони здоров’я України − не виняток цьому. Центр змінив логотип і обкладинку на Facebook-сторінці,  використавши символіку ЛГБТ. А минулого року ЦГЗУ опублікував допис із закликом та інструкцією як приєднатися до Маршу рівності.

Як вважає організація «Всеукраїнський Собор», державним установам варто зберігати нейтральність у питанні пропагування тих чи інших ідеологій.

Собор зауважує, що нині ми спостерігаємо агресивне впровадження ЛГБТ-ідеології в медійному просторі та в різні сфери суспільного життя.

Читайте також:

Також організація закликає писати про свою позицію на їх Facebook-сторінці, якщо хтось проти пропагування гендерної ідеології з боку Центру громадського здоров’я України, який є державною установою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button