Протестанти

Різдвяна акція «В гостях у бабусі»: кошти на 500 продуктових наборів для 500 нужденних зібрані!

За місяць, з 18 листопада по 16 грудня, різдвяна акція «В гостях у бабусі» зібрала понад 4000 доларів, що дозволить підготувати святкові продуктові набори для 500 бабусь, дідусів та малозабезпечених людей.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь»

Організатори акції дякують кожному, хто не залишився байдужим до нужденних людей напередодні Різдва! Водночас повідомляють, що продуктові подарунки будуть упаковані у спеціальні пакети з лого акції, і з 20 грудня по 8 січня місіонери, волонтери та служителі місії «Христос є відповідь» зможуть порадувати святковими продуктовими наборами малозабезпечених людей та сім’ї у різних куточках України!

Різдвяну акцію «В гостях у бабусі» ініціювала та провела місія «Christ is the Answer» (CITA) з метою зібрати кошти на допомогу 500 малозабезпеченим людям та сім’ям. В акції взяли участь близько 140 людей.

Читайте також:

Місія «CITA» на постійній основі реалізує благодійні та соціальні проєкти. Докладніше на www.cita.tv

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!