Актуальне

Святослав Юраш: Стамбульська конвенція – потворність постмодерну

Стамбульська конвенція має вражаюче лобі у владних і громадських структурах. Ще б пак! Коли ти протягуєш через Раду Європи всі постмодерні мрії під благочинними назвами, з якими неможливо сперечатись та з якими ніяк не допомагаєш, то тяжко від цього відмовлятись. Треба тільки повторювати брехню, поки вона не стане правдою, як казали горезвісні діячі.
Так і у нас сталось.
Лобісти Стамбульської конвенції знають, що…
— формулювання конвенції і ідеологеми там закладені не мають нічого спільного з проблемою насильства проти жінок;
— жодних інструментів чи ресурсів для боротьби з злом, яким є домашнє насильство, конвенція не додає;
— статистика по домашньому насильству найгірша саме у країнах Євросоюзу, які ратифікували конвенцію.
Але вони продовжують брехати про легке рішення, яким є ця ратифікація. Брешуть на всіх рівнях державного керівництва. От ми і маємо зараз новий раунд боротьби за правду.
А правдою є те, що є системні проблеми з виконанням давно-існуючих законів щодо домашнього насильства. І з цим «Стамбул» не допоможе.
Правдою є те, що Україна займає одне з перших місць серед європейських країнах по розлученнях. І «Стамбул» це не змінить.
Правда – глибинна і невирішена біда алкоголізму, яка і веде до забуття уроків, яких нас вчать ще змалечку. І саме алкоголь є головною причиною жорстокості в середині родини. А «Стамбул» цього навіть не згадує.
Правдою є те, що далеко не всі країни Європейського Союзу ратифікували цей дикий постмодерн. І що в Європі на цю тему йде активна дискусія.

А ще правдою є вічні цінності українського народу. Які і будуть в основі справжніх дієвих зусиль у протидії злу домашнього насильства.
І тому, дуже вдячний ціннісному громадському середовищу, справжнім експертним колами та незмінному фундаменту нашої нації – українським церквам. Зокрема, Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій за підтвердження позиції з цього питання. Позицію, яку абсолютна більшість народних депутатів чують, поважають та відстоюють в парламенті.
Саме через все це, найбільше в історії парламентське об‘єднання «Цінності. Гідність. Родина» направило ряд офіційних звернень:
1. Представництву ООН в Україні, яке вражає своїми заявами по цій міжнародній неправді.
2. Президенту Україні з поясненнями щодо позиції, висловленій у відповідь на маніпулятивну петицію на сайті Офісу Президента.
3. Міністру Закордонних Справ з позицією та деталізацією цією історії та ризиків, які постмодерна Стамбульська конвенція несе.
4. Міністру Соціальної Політики з зауваженнями щодо її позицій висловлених в медіа на цю тему.
Окрім того під кураторством співголови нашого міжфракційного об’єднання Ірина Констанкевич наш офіс проаналізує і запропонує рішення до можливих недосконалостей у чинному законі щодо домашнього насильства. Також працюємо з іншими державними орґанами щодо реальної боротьби.
Із цими пропозиціями та реальними рішеннями ми будемо в наступні п’ять років сприяти справжній протидії жаху, яким є домашнє насильство та інші негаразди української сім‘ї. А не вестись на брехню за якою йде перемелювання вічних інституцій та сприяння ерозії українській сім‘ї та суспільства.
Святослав Юраш, Народний депутат України, співголова міжфракційного об’єднання «Цінності. Гідність. Родина».

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button