Протестанти

FOOD&HOPE: стартувала благодійна акція для постраждалих від війни в Україні

Розпочалася благодійна акція для нужденних в Україні, що страждають від війни в зонах бойових дій, та вимушених переселенців. Організатор кампанії − міжнародна місія «Христос є відповідь». Акція триватиме до 10 жовтня.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь». 

Організатори пропонують учасникам FOOD&HOPE відмовитися від одного походу до кав’ярні на користь продуктової допомоги одній людині та за 10$ подарувати надію нужденному, що потерпає від війни.

Для мільйонів людей в Україні на сьогодні $10 − це можливість прожити 2 тижні та підтримати свою сім’ю продуктами харчування першої необхідності. В нашій країні 2 млн. вимушених переселенців, 800 тис. людей залишились без власного житла, а 30 % населення втратили роботу.

Мета цієї кампанії – зібрати 10 000 доларів для 1000 людей на 1000 продуктових наборів до 10 жовтня.

FOOD&HOPE: стартувала благодійна акція для постраждалих від війни в Україні

У продуктовий набір входять: крупи в асортименті (4 кг), цукор (1 кг), борошно (1 кг), олія соняшникова (1 л), консерва м’ясна (2 шт.).  

Схожі статті

FOOD&HOPE: стартувала благодійна акція для постраждалих від війни в Україні

Важлива складова гуманітарної діяльності Christ is the Answer Ministries (CITA) − це молитва за людей та Євангеліє, яким діляться місіонери, відвідуючи людей по домівках, серед розбомблених будівель, у центрах для переселенців, роздаючи їм продуктові набори.

Кожен внесок − це наповнення не тільки продуктового пакета, а й спустошених сердець − любов’ю та турботою.

Для участі в акції FOOD&HOPE перейдіть за посиланням.

Благодійність − один із напрямків діяльністості місії CITA. Продуктові пакети отримують нужденні в Україні, Ефіопії, в країнах Центральної Америки (Мексика, Гватемала, Гондурас), Бангладеш.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button