Новини суспільства

Рівень оптимізму зріс: результати опитування українців

Центр Разумкова опублікував результати свого останнього опитування, яке показало, що 61% українців вважають, що події в країні розвиваються у правильному напрямку, тоді як 21% відповіли, що події розвиваються в неправильному напрямку.

Джерело: Центр Разумкова

Зауважимо, що ці показники значно поліпшилися порівняно з вереснем-жовтнем 2022 року, коли вони становили відповідно 51% і 28%, та з кінця 2021 року, коли вони були 20% і 65,5%.

Щодо психологічного стану українців, респонденти оцінили його в середньому на 5,1 бала (де 0 означає «максимальний рівень спокою, упевненості», а 10 відповідає максимальному рівню паніки, страху, невпевненості). Частка тих, хто оцінив свій стан балами від 8 до 10, зменшилася з початку війни з 46,5% до 16%, що свідчить про істотне поліпшення психологічного стану. Частка тих, хто оцінив свій психологічний стан від 8 до 10 балів, є вищою серед мешканців Східного (30%) та Південного (23%) регіонів, тоді як у Західному регіоні вона становить 16%, у Центральному − 9%.

Читайте також:

Такі дані були отримані у результаті опитування соціологічної служби Центру Разумкова, яке проводилося з 22 лютого до 1 березня 2023 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button