Християнські новини

Релігійні переслідування на Донбасі: у небезпеці служителі церков та храми

Останні місяці у східних регіонах України представники так званих Донецької та Луганської “народних республік” продовжують релігійні переслідування.

Проросійські бойовики і надалі планомірно захоплюють храми та молитовні будинки, роблячи нестерпні умови для сповідування релігії. Під загрозою цілеспрямованих викрадень, тортур і навіть вбивств знаходяться усі християни, які не належить до Московського патріархату.

В наслідок обстрілів житлових кварталів, руйнувань зазнають храми і культові будівлі, в тому числі УПЦ (МП), спричиняючи жертви серед мирного населення.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи за результатами аналізу фактів серпня-вересня 2014 року.

Більше про релігійні переслідування на Донбасі:

Наведені факти свідчать про те, що з березня 2014 року Церкви на сході України, їх священнослужителі та віруючі, є об’єктами цілеспрямованих переслідувань з боку проросійських сепаратистів з метою залякування та повного припинення їх релігійної та доброчинної діяльності. Ідеологія самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” виключає свободу віросповідання, проголошуючи єдиною можливою доктриною московську концепцію «Руського світу» на чолі з Російською православною церквою

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button