Християнські новини

У США пройшла друга Міністерська конференція на захист свободи віросповідання

У столиці США з ініціативи Державного секретаря Майка Помпео пройшла друга Міністерська конференція на захист свободи віросповідання.
Міністерська конференція проходила з 16 по 18 липня. Десятки міністрів, представники 115 країн і понад тисячу релігійних лідерів зібралися разом для того, щоб підтримати свободу віросповідання, право на яку зневажається в різних куточках планети.
Ядро запрошених склали християни: католики, протестанти, православні з усього світу. Серед помітних фігур участь в роботі конференції взяли Калліста Гінгріч, посол США в Ватикані, лауреат Нобелівської премії миру Надя Мурад, пастор Ендрю Брансон, недавно звільнений після дворічного увязнення в Туреччині.
Учасників конференції прийняв в Білому домі президент США Дональд Трамп.
Критика, що пролунала на конференції, в першу чергу стосувалася комуністичного Китаю, КНДР, деяких ісламських режимів.

Більше про переслідування:

За підсумками конференції США і Святий престол, дві найбільш впливові держави в християнському світі, домовилися про сильніші координації в справі захисту свободи віросповідання. Майк Помпео оголосив також про створення Міжнародного альянсу з питань свободи віросповідання, який зробить питання переслідування одним з головних пріоритетів для країн всього світу.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: invictory.org

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!