Християнські новини

Статистика: кожні 5 хвилин за віру гине один християнин

Американський центр вивчення світового християнства (Center for the Studies of Global Christianity) підрахував, що біля 100 тисяч віруючих гинуть за віру щорічно – інакше кажучи, кожні 5 хвилин вмирає один християнин.

Окрім цього, за даними дослідників, у різних країнах релігійні меншини потерпають від насильства і переслідування. Наприклад в Іраці, Сирії, Нігерії, Камеруні, Судані, Пакистані, Сомалі і Єгипті люди похилого віку, жінки, чоловіки і їхні діти християни живуть в ситуації абсолютної небезпеки: їх арештовують вдома, сажають у в’язниці за звинуваченнями в «богохульстві», жорстоко вбивають, а церкви спалюють під час Літургії.

CitizenGo та міжнародний фонд Novae Terrae створили петицію в захист християн та інших релігійних меншин в Середній Азії і інших частинах світу, де є такі явища. На даний момент петицію підписали 200 тис. людей.

Більше про переслідування християн у світі:

Обидва фонди просять світових лідерів Європи та інших континентів виступити за свободу совісті і віросповідання, проти будь якого переслідування.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button