Баптисти

Російські окупанти спалили баптистський Дім молитви на Луганщині

Дім молитви, який належав євангельським християнам-баптистам у селищі Вовчоярівка Сєвєродонецького району, що на Луганщині, спалили росіяни.

Джерело: Баптист

Місцева церква була утворена в 90-х роках минулого століття. Над її створенням трудилися благовісники з Лисичанська. Місіонерське служіння в ній ніс брат Володимир Мороз.

Саму церковну будівлю придбали у 1999 році за фінансової підтримки християн з Німеччини. Місцеві віруючі її відремонтували та облаштували Дім молитви.

За 5 років існування церква налічувала вже 40 членів. Пізніше, через міграцію, а також російську агресію об’єдналася з церквою «Преображення» у м. Лисичанську.

Сам Дім молитви був житлом для переселенців, також там проводилися різні церковні зустрічі та певні служіння.

З 2019 року на базі церкви було утворено підлітковий клуб Авана, денні табори для дітей, клас англійської мови.

З початку повномасштабного вторгнення загарбники забрали церковну будівлю для власного проживання. Згодом розграбували її та спалили. Як завжди ще раз всім показавши, що для російської армії немає нічого святого.

Читайте також:

Дім молитви був придбаний у 1999 році за кошти німецьких віруючих та відремонтований силами місцевих мешканців. Нині від рук російських загарбників на місці дому молитви попіл і згарище.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!