Новини суспільстваХристиянські новини

Реєстрація на Новомедіа Форум 2020 розпочалася!

6 листопада в Києві відбудеться найголовніша журналістська подія осені — Новомедіа Форум.  Тема: «Залишились втрьох: ютуб, телеграм, телевізор».  А слоган незмінний: «Нові медіа — вічні цінності».  9 вересня розпочалася реєстрація учасників на подію.
Новомедіа Форум повідомляє:
В контексті невизначеної ситуації із карантином в Україні, оргкомітет ухвалив рішення провести Новомедіа Форум 2020 у спеціальному форматі. Лише один день і лише 10 спікерів. А тому протягом одного дня на вас чекають найкрутіші спікери із найактуальнішими темами.
Новомедіа Форум здобув бездоганну репутацію освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань з журналістського ремесла. Топові українські журналісти і медіа-менеджери виступатимуть з головної сцени Форуму. Соціальні медіа та телебачення, секрети Telegram та YouTube, спецпроєкти – про це та інше йтиметься на Форумі. Спікери поділяться власним досвідом проб і здобутків у професії, розкажуть історії з власного життя і на прикладах презентують нові інструменти медіауспіху.

Захід буде присвячений тому, що в інформаціоному просторі співіснують та борються за лідерство три суперплатформи: YouTube, телебачення, Telegram. Саме тому оновлений дизайн заходу виконаний  у геройському стилі MARVELL. Тож хто з них стане переможцем? Дізнаєтесь під час Новомедіа Форуму 2020.
Для участі у Новомедіа Форумі 2020 необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Найкращі умови — до 1  жовтня. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті: www.novomediaforum.org
Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Спікерами минулих років були Сєва Новгородцев, Матвій Ганапольський, Орест Сохар, Вадим Карп’як, Дмитро Литвиненко, Ірина Заславець, Олексій Арестович і багато інших.
Цьогоріч захд відбудеться в комплексі Inveria space. Очікується, що на подію збереться понад 100 представників різних медіанапрямків: як журналістів, так і студентів медіафакультетів. Незабутня атмосфера та формат нетворкінгу на заході сприяє професійним знайомствам, встановленню тісної співпраці й навіть працевлаштуванню молодих фахівців.
Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button