Релігія

Рада Церков та Релігійних Організацій України підтримує сім’ї зниклих безвісти

Представники Команди Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка зустрілися з представниками Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій. Зустріч відбулась з метою обговорення нових можливостей співпраці між організаціями. Зокрема, було домовлено про підтримку та ширшу допомогу регіональним координаторам Уповноваженого з боку Всеукраїнської Ради Церков.

Джерело: Risu

З 2014 року Всеукраїнська Рада Церков підтримує родини полонених та зниклих безвісти та допомагає їм повернутися додому. На зустрічі було відзначено важливу роль цих організацій у процесі збереження незалежності України та їхню результативну місію у звільненні полонених та пошуку безвісти зниклих. Окрім того, було підкреслено важливість духовної підтримки та допомоги релігійних організацій для родин зниклих безвісти. Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко висловив сподівання на довгу та плідну співпрацю та наголосив на необхідності підтримки сімей, які переживають складний період.

Представники різних церков та релігійних організацій підтримують родини безвісти зниклих захисників та допомагають у пошуках та поверненні їх додому. Координаторка Уповноваженого Анастасія Голішевська висловила подяку Всеукраїнській Раді Церков і Релігійних організацій за їхню духовну та моральну підтримку українського народу та його захисників.

На зустрічі регіональні координатори поділилися історіями родин безвісти зниклих захисників та розповіли про свою роботу в регіонах. Деякі з координаторів є матерями, які з початку війни борються за звільнення своїх синів та співпрацюють з ГО «Група Патріот» та Олегом Котенком.

Читайте також:

Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних організацій заявила про свою готовність продовжувати підтримувати родини безвісти зниклих захисників та допомагати у пошуках та поверненні їх додому. Ця проблема стала не лише питанням безпеки та політики, а й символізує цінності, такі як життя, самопожертва, вірність Батьківщині та любов до ближнього.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button