Новини суспільстваХристиянські новини

Оприлюднена заява Ради церков щодо початку процесу вакцинації

24 лютого 2021 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила заяву щодо початку процесу вакцинації. Повідомляє irs.in.ua.

У своєму зверненні Рада церков зазначає, що настав новий етап у боротьбі з COVID-19 – розпочався процес вакцинації населення.

ВРЦіРО описала свою позиції щодо цього питання. Вони вважають, що вакцинація не має релігійної складової та не перешкоджає реалізації свободи віросповідання.

Також Рада церков наголосила на важливості владі забезпечити добровільність у питанні вакцинації, не створюючи умови примусу та порушуючи тим самим природні права людини.

Слід органам державної влади подбати про доступність вакцин для осіб, які потребують допомоги. Зокрема це стосується тих, хто готовий придбати вакцину, але його черга до безоплатного вакцинування ще далека, зазначають релігійні діячі.

Також автори закликають владу поінформувати суспільство щодо ефективності й безпечності медичних препаратів, щоб населення зробила усвідомлений, аргументований та відповідальний вибір.

ВРЦіРО й надалі готова боротися з пандемією спільно з фахівцями, державною владою та місцевим самоврядуванням.

Читайте також:

Рада церков продовжує молитися за подолання епідемії COVID-19 та за здоров’я лікарів і всіх медичних працівників. Вони підкреслили, що це можливе тільки з допомогою Всевишнього та шляхом спільної ефективної практичної взаємодії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Також Рада церков наголосила на важливості владі забезпечити добровільність у питанні вакцинації, не створюючи умови примусу та порушуючи тим самим природні права людини.”
    Тим не менше, наша влада, як добре відомо, брутально й зухвало-цинічно ПОРУШИЛА цей принцип ДОБРОВІЛЬНОСТІ! І – підкоряючись тиску з боку відомих зовнішніх потужних чинників – дедалі все в більших і кричущих масштабах впроваджуючи саме ПРИМУСОВУ й ледь не ТОТАЛЬНУ “вакцинацію”!
    Й, при цьому, безсоромно й безпардонно порушуються ФУНДАМЕНТАЛЬНІ – ґарантовані Конституцією і законодавством України – права і свободи її громадян. Включаючи і релігійну свободу, свободу слова, свободу пересування тощо. А особливо відверто й масово-масштабно дискримінуються, топчуться і зневажаються якраз “нещеплені” особи…
    Одначе якоїсь певної і чіткої, принаймні, голосно-ПУБЛІЧНОЇ реакції на це ВОЛАЮЧЕ і безпрецедентне НЕПОДОБСТВО й БЕЗЗАКОННЯ, що, по суті, встановлює і стверджує в Україні ніщо інше, як ПОЛІЦІЙНО-ТОТАЛІТАРНИЙ режим, і, зокрема, саме з боку ВРЦіРО ми, на жаль, так і НЕ ПОЧУЛИ!!!
    Лише піар-рекламні відеоролики в ЗМІ, в яких окремі релігійні провідники самі приймають це “щеплення”, а також – прямо й відверто – закликають і заохочують до цього всіх мешканців України…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!